Bundesliga: a Bayern bejelentette Sommer érkezését – hivatalos

R. D. P.R. D. P.
Vágólapra másolva!
2023.01.19. 16:45
null
Yann Sommer 2025-ig írt alá (Fotó: fcbayern.de)
A nemzetközi sportsajtó szerda óta tényként kezelte, a Bayern München csütörtökön hivatalosan is bejelentette: Yann Sommer a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) címvédőjénél folytatja pályafutását.

Yann Sommer 2025 nyaráig írt alá a bajoroknál, akik sajtóhírek szerint 8 millió eurót fizettek a svájci válogatott kapus játékjogáért – az összeg különböző bónuszfeltételek teljesülése estén további másfél millió euróval emelkedhet.

Nagy klubhoz csatlakoztam, amely erős játékoskerettel rendelkezik. Gyakran játszottunk egymás ellen, így jól ismerem ennek az együttesnek a minőségét és vonzerejét. Büszke vagyok arra, hogy az FC Bayern tagja lehetek” – mondta Sommer a bajor klub hivatalos honlapjának.

A 34 éves kapusra azért is van szükségük a münchenieknek, mertManuel Neuer hosszú időre kidőlt.A Gladbach a szintén svájci Jonas Omlinnal (Montpellier) pótolná Sommert –tudta meg a Blick Sport.

Legfrissebb hírek

Hiába focizta le a Gladbachot, csak egy pontot tartott otthon a St. Pauli; Schäferék odahaza győztek

Német labdarúgás
18 órája

Lőw Zsolt a győztes bajnoki bemutatkozás után: „Van még hová fejlődni”

Német labdarúgás
Tegnap, 8:02

Örülhetnek a dobogóra hajtó csapatok, kikapott az Eintracht Frankfurt

Német labdarúgás
2025.04.05. 20:40

Egy piros lap, két kapushiba, négy gól – Lőw Zsolt megnyerte első bajnokiját a Leipzig vezetőedzőjeként

Német labdarúgás
2025.04.05. 17:29

Musiala megsérült, nem játszhat az Inter elleni BL-negyeddöntőben

Bajnokok Ligája
2025.04.05. 15:37

Thomas Müller távozik a Bayern Münchentől – hivatalos

Német labdarúgás
2025.04.05. 10:12

Dárdai Pál szerint olyan teher szakadt Lőw Zsolt nyakába, hogy örül, ha másfél órát tud aludni

Német labdarúgás
2025.04.05. 07:16

Tradíció nyomában – Thury Gábor jegyzete

Német labdarúgás
2025.04.05. 07:11
Ezek is érdekelhetik