Bundesliga: a Newcastle képviselői a helyszínen figyelték Szoboszlait

D. S. B.D. S. B.
Vágólapra másolva!
2023.05.15. 13:01
null
Szoboszlai Dominikot a Werder elleni mérkőzésen is a helyszínen nézték meg a Newcastle képviselői (Fotó: Getty Images)
Mint arról beszámoltunk, a Nemzeti Sport Online értesülései szerint az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Newcastle Unitednek Szoboszlai Dominik az első számú kiszemeltje a nyári átigazolási időszakban, a „szarkák” 70 millió eurót is fizetnének a magyar válogatott csapatkapitányáért, aki évi tízmillió fontos fizetést is kaphat. Értesüléseinket erősíti, hogy az angol klub képviselői az RB Leipzig legutóbbi bajnokiján is a lelátóról figyelték a középpályást.

 

A Szoboszlai Angliába igazolásáról elsőként hírt adó német újságíró, Philipp Hinze most arról számolt be Twitter-oldalán, hogy Szoboszlai Dominikot a Newcastle képviselői a Red Bull Arenában tekintették meg a Werder Bremen elleni bajnokin, melyen a másik magyar válogatott, Willi Orbán egyenlített, majd a 96. percben épp Szoboszlai góljával nyerték meg a meccset 2–1-re a lipcseiek.

Hinze arról is írt, hogy a Newcastle egy belső középpályás mellett belső védőt és jobbszélsőt igazolna a nyáron.

 

A MÉRKŐZÉSRŐL IDE KATTINTVA OLVASHAT BŐVEBBEN!

NÉMET BUNDESLIGA
32. FORDULÓ
RB Leipzig–Werder Bremen 2–1 (0–0)

Lipcse, Red Bull Aréna, 47 069 néző. Vezette: Badstübner
RB Leipzig: Blaswich – Simakan, Klostermann (Gvardiol, 71.), Orbán, Henrichs (Halstenberg, 71.) – Laimer (X. Schlager, 81.), A. Haidara (Kampl, 71.) – Szoboszlai, Forsberg (Poulsen, 76.) – Werner, Nkunku. Vezetőedző: Marco Rose
Werder:
Pavlenka – Veljkovics, Stark, Friedl – Weiser, Grujev (N. Schmidt, 76.), A. Jung – Bittencourt (Dinkci, 78.), Stage – Schmid (Mbom, 86.), Ducksch (Philipp, 76.). Vezetőedző: Ole Werner
Gólszerző:
Orbán (87.), Szoboszlai (90+6.), ill. Bittencourt (70.)

Legfrissebb hírek

Szalah Gerrardot, Yamal Draxlert érte be, Kane közelít Beckhamhez – BL-statisztikák

Bajnokok Ligája
7 órája

„A Liverpool erős kezdésének kulcsa volt” – így látták Szoboszlai PSG elleni teljesítményét a helyi lapok

Bajnokok Ligája
9 órája

„Megszelídítették az Anfieldet”; „A PSG egyszerűen túl jó volt” – lapszemle

Bajnokok Ligája
10 órája

Dárdai Bence: Mindegy, melyik poszton, csak játszani akarok a magyar válogatottban

Magyar válogatott
12 órája

Megremegtek a liverpooli lábak, a PSG tizenegyespárbaj után jutott be a BL-negyeddöntőbe

Bajnokok Ligája
19 órája

Szoboszlai Dominik: A PSG a legjobb csapat, amely ellen valaha játszottam

Bajnokok Ligája
Tegnap, 6:46

Teher helyett inspiráció – Deák Zsigmond jegyzete

Magyar válogatott
Tegnap, 6:46

Interjú Szoboszlai Dominikkal, aki mindent meg akar nyerni; Rossi újoncai

E-újság
2025.03.10. 23:45
Ezek is érdekelhetik