Bombázók földjén - Szépségverseny, 12. rész, szavazás

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.12.18. 17:25
A magyar-horvát közös rendezésű női kézilabda Európa-bajnokság kapcsán szubjektív szavazásra csábítjuk az NSO olvasóit. A torna legszebb játékosát kereső szavazás utolsó negyeddöntője következik – parádés szereposztással.

Sportolói szépségversenyt rendezünk a női kézilabda Európa-bajnokság bő két hete alatt. Mindegyik részt vevő válogatott egy általunk kiválasztott kézilabdázóval (pontosabban annak fotóival) vesz részt a játékban. A 16 lányt párba állítottuk, és nyolc napon át megmutattuk olvasóinknak a róluk készült fényképeket.

Önöknek mindössze annyi volt a dolguk – ahogy a továbbiakban is lesz –, hogy szavaznak a csinosabbnak ítélt hölgyre. A nyolc párbajgyőztest aztán újra összesorsoltuk, és így jutunk el a december 21-i döntőkig; az egyiket a Papp László Budapest Sportarénában vívja az Eb két legjobb együttese, a másikat az NSO honlapján a viadal két legszebb játékosa.

Az Eb legcsinosabb kézilabdázóját kereső szavazós versenyünk negyedik negyeddöntőjében a szlovákiai Simona Szarková és a szerb Szanja Damnjanovics csap össze. Előre szólunk, szoros csata lesz!

Simona SZARKOVÁ (Szlovákia)
Az érsekújvári születésű Simona durva erődemonstrációt tartott szépségversenyünk első fordulójában – több mint 4500 szavazattal kapott többet francia riválisánál. A mostani körben viszont lényegesen nehezebb dolga lesz a szerb Damnjanovics ellen. Ám akár továbbjut, akár nem, a 22 éves balátlövő mindenképpen jó szívvel gondol majd vissza a 2014-es kontinensversenyre. Főkép azért, mert válogatottjával meglepetésre bekerült a legjobb 12 közé, ráadásul amikor a svédek elleni meccsen epizodistából a főszereplők közé léptették elő, meg tudta ragadni a lehetőséget: hét gólt dobva csapata legeredményesebb játékosaként zárt.

Simona Szarková
Simona Szarková
Simona Szarková (fotó: Instagram)
Simona Szarková (fotó: Instagram)
Simona Szarková (fotó: Instagram)
Simona Szarková (fotó: Instagram)
Simona Szarková (fotó: Instagram)
Simona Szarková (fotó: Instagram)

 

Szanja DAMNJANOVICS (Szerbia)
Ha Szarková első fordulós továbbjutását ujjgyakorlatként értékeljük, akkor a dán Viborgban légióskodó 27 éves balátlövő második fordulóba jutását nyugodtan nevezhetjük körömpiszoknyi diadalnak. Damnjanovics a montenegrói Majda Mehmedoviccsal feszült össze, és mindössze 34 szavazatnyi különbséggel (4248:4214) kerekedett felül. Persze ez lett volna a jobbkezes klasszis legnagyobb problémája, ha a csapatának úgy megy, mint a legutóbbi két világversenyen. De nem: a szerb válogatott csalódást keltő teljesítményt nyújtva már a csoportkört sem élte túl.

Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics
Szanja Damnjanovics

 

SZAVAZÁS

Ki jusson tovább az elődöntőbe? # 4. rész

KÖSZÖNJÜK, HOGY SZAVAZOTT!

Legfrissebb hírek

Szoros volt a verseny: olvasóink szerint (megint) a Real Madrid nyeri meg a Bajnokok Ligáját

Bajnokok Ligája
2025.02.25. 18:04

Szavazás: zsinórban harmadszor nyerne a Chiefs, de ön kinek szurkol a Super Bowlban?

Amerikai sportok
2025.02.08. 10:06

Értékelje a férfi kézilabda-világbajnokságon szerepelt magyar válogatottat!

Kézilabda
2025.01.28. 19:48

Olvasóink Lovrencsics Balázs gólját látták a legszebbnek az NB II őszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2024.12.30. 16:26

Esterházy Márton: Gyönyörű ajándékot kaptam karácsonyra!

Magyar válogatott
2024.12.30. 08:15

Melyik volt a legszebb gól? Felidézzük azt a szürreális decembert a Premier League-ből – videó

Angol labdarúgás
2024.12.29. 18:39

Távoli bomba? Kapásgól? Oxizós találat? Szavazzon az NB II legszebb őszi góljára!

Labdarúgó NB II
2024.12.25. 14:28

Szavazzon a XX. század góljára!

Minden más foci
2024.12.16. 09:39
Ezek is érdekelhetik