Férfi röplabda NB I: egyenlített a Dunaferr a bronzcsatában

2014.04.03. 20:20
A Dunaferr négy szettben nyert a MAFC vendégeként a férfi röplabda NB I bronzcsatájának csütörtöki negyedik felvonásán, így egyenlített a párharcban.
Abban a tudatban lépett pályára a MAFC hazai közönség előtt, hogy ha a hét végi vereséget ki tudják javítani, akkor sikerül megszerezniük a bronzérmet. A mérkőzés képe azonban nem ezt mutatta, rengeteget hibáztak a hazai játékosok, amit a Dunaferr meg is bosszult, és a harmadik játszma közepéig nem engedte ki a vezetést a kezéből. Egy játszmát adtak a MAFC-nak, azonban magabiztosan húzták be a győzelmet, s így készülhetnek a vasárnapi, mindent eldöntő párharcra.FÉRFI RÖPLABDA NB I
A 3. HELYÉRT, 4. MÉRKŐZÉS
MAFC–DUNAFERR SE 1–3 (–17, –19, 21, –24)
BME-sportközpont, 100 néző. V: Szabó Zs., Kiss Z.
MAFC: Vocskó 4, Tamási 6, MOLNÁR I. 10, SOW 12, KUNERI 11, Szabó B. 9. Csere: Tari (liberó), Soós, Farkas 1, Tóth T., Buzás, Takács G. 7. Edző: Novák László
DUNAFERR: Hatvany Zs. 5, Gebhardt, LUKÁCS 11, KECSKEMÉTI 12, HATVANY A. 14, Banai 8. Csere: Sárik, Szűcs (liberók), BLÁZSOVICS 13. Edző: Tomanóczy Tibor
Az eredmény alakulása. 1. játszma: 3:5, 7:7, 7:11, 11:11, 13:16, 16:16. 2. játszma: 1:4, 6:10, 8:13, 11:13, 13:18. 3. játszma: 0:2, 5:5, 6:8, 11:9, 16:11, 19:19. 4. játszma: 3:5, 9:10, 13:16, 14:19, 19:21