Király-kupa: az elsöprő Levante-fertályóra sem ért továbbjutást

2015.01.14. 00:29
A spanyol labdarúgó Király-kupa nyolcaddöntőjének kedd esti visszavágóján a Levante 3–2-re nyert ugyan a Málaga ellen, de így is a vendégek jutottak tovább 4–3-as összesítéssel.

A Málaga a hazai kétgólos siker után az első félidőben már 4–0-ra is vezettek összesítésben, és nem is sok utalt rá, hogy lehet még izgalom (0–2). De David Barral máshogy gondolta.

A 31 éves támadó a 61. percig csupán az oldalvonal mellől figyelte társai vergődését, majd beállva a 71. és a 74. percben is betalált, Juanfran 85. percben szerzett góljával pedig már a házigazda vezetett (3–2).

Újabb gól azonban nem esett, Barral viszont még egyszer magára vonta a figyelmet, a 90. percben ugyanis második sárgáját is megkapta, így alaposan kitöltötte a jegyzőkönyv hazai részét. David Barral máshogy gondolta.