Real Madrid: a Dortmund után a Bayernben folytathatja Hakimi

B. L.B. L.
Vágólapra másolva!
2020.06.16. 16:57
null
Asraf Hakimi a jövőben a münchenieket erősítheti? (Fotó: AFP)
Spanyol lapértesülés szerint a Bundesliga rekordbajnoka, a Bayern München szemet vetett a Real Madrid jobbhátvédjére, Asraf Hakimire.

 

A 21 éves marokkói futballista a második éve erősíti kölcsönben a Dortmundot, a mostani idényben 31 bajnokin öt gól mellett tíz gólpassza van, emellett a Bajnokok Ligájában négyszer volt eredményes.

Hakimi 2018 nyarán érkezett két évre kölcsönbe a fekete-sárgákhoz, most kellene visszatérnie Madridba, de nem szeretne Dani Carvajal cseréjeként szerepelni.

A Bayern München a hírek szerint évi nettó 6-7 millió eurós fizetéssel próbálja magához csábítani az elmúlt két idényben a riválist erősítő jobbhátvédet.

A bajoroknak mindenesetre mélyen a zsebükbe kell nyúlniuk, hiszen Hakimi szerződése még két évig érvényes a madridiaknál – az As szerint közel 60 millió euróba kerülhet a transzfer.

Legfrissebb hírek

Gulácsi megsérült, odahaza botlott a ligautolsóval meccselő RB Leipzig

Német labdarúgás
2025.04.19. 17:41

A Real Madrid „lesimázta” a Bayernt, teljes az Euroliga rájátszásmezőnye

Kosárlabda
2025.04.18. 23:27

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 15:40

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 13:35

„Egy dolog nem fordítani, egy másik dolog meg sem próbálni” – nemzetközi sajtóvisszhang a Real Madrid kiesése után

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 12:16

Müller utolsó müncheni BL-mérkőzésén beérte Messit; Viníciús Júnior a legeredményesebb madridi brazil

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 11:41

„Valószínűleg a családomnak érzelmesebb volt ez, mint nekem” – Thomas Müller az utolsó müncheni BL-meccse után

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 09:11

Lautaro Martínez: Megmutattuk, hogy nagy dolgokra vagyunk képesek

Bajnokok Ligája
2025.04.17. 00:09
Ezek is érdekelhetik