Tenisz: Djokovics 54 perc alatt mosta le Tsongát - videó

2013.03.15. 22:53
Az Indian Wellsben zajló ATP-tornán az első helyen kiemelt szerb Novak Djokovics 54 perc alatt tudta le a nyolcadikként rangsorolt francia Jo-Wilfried Tsonga elleni negyeddöntőjét.

Tsonga adogatásával, és a francia sikerével indult a mérkőzés, de a szerb világelső nullára megnyert szervajátékkal egalizált, majd 2:2 után brékelőnyhöz jutott, és 5:3-as előnye után egy újabb brékkel be is húzta az első szettet. A második játszmában nem várt ennyit a brékelőnyre, a megnyert adogatását követően Tsonga szervájánál három bréklabdához jutott, a harmadikat megcsinálta. Az ellenfeléhez képest rendkívül lomhának és lassúnak tűnő francia 3:0 után szépített, de ezzel el is lőtte az összes puskaporát az estére.

ATP 1000-ES TORNA, INDIAN WELLS (4 330 625 dollár, kemény pálya)