Vízilabda: a spanyoloktól is kikaptak az U15-ös fiúk az Eb-n

UP-info utanpotlassport.huUP-info utanpotlassport.hu
2023.07.10. 19:58
Az U15-ös fiú vízilabda-válogatott a spanyoloktól is kikapott a korosztály podgoricai Európa-bajnokságán.

A magyar U15-ös fiú vízilabda-válogatott a házigazda montenegróiaktól elszenvedett nyitóköri 11–8-as vereség után, a spanyoloktól is kikapott a korosztály podgoricai Európa-bajnokságának A jelű csoportjában.

Juhász Zsolt együttese a hétfői találkozón sok hibával játszott, és a félidőre 6–3-as hátrányba került. A harmadik negyedben egy gólra felzárkózott a csapat, de a hajrá a spanyoloknak sikerült jobban, akik végül 9–7-re nyerték meg a meccset.

Kedden az olaszokkal mérkőzik meg a válogatott, amely az új lebonyolítási rendszernek köszönhetően biztosan érdekelt lesz az egyenes kieséses szakaszban is.

FIÚ U15-ÖS EURÓPA-BAJNOKSÁG, PODGORICA
A CSOPORT, 2. mérkőzés

Magyarország–Spanyolország 7–9 (2–4, 1–2, 3–1, 1–2)
Gólszerzők: Rabb 3, Pintér 2, Jámbor, Gedra ill., Fernandez, Hurtado 2-2, Arizaga, Millan, Carrio, Comabella, Merida
A csoport másik mérkőzésén: Montenegró–Olaszország 11–9
A csoport állása: 1. Montenegró 6, 2. Olaszország 3, 3. Spanyolország 3, 4. Magyarország 0