Fernandez a 19 éves elődöntős

2002.06.04. 18:30
A Roland Garros negyeddöntőinek keddi első mérkőzésén - a tavalyi döntős belga Kim Clijsterst korábban búcsúztató - 19 éves, argentin Clarisa Fernandez 0-1-ről fordított, és maratoni, 2 óra 7 perces csatában legyőzte honfitársát, Paola Suárezt. Szintúgy a legjobb négy közé jutott - s ott Fernandez ellenfele lesz Venus Williams, aki Szeles Mónikát múlta felül (sima 1 óra 13 perces meccsen). A másik ágon húga jutott az elődöntőbe könnyedén verve a hazai kedvenc Mary Pierce-t. A nap utolsó női negyeddöntője, a Capriati-Dokic mérkőzés jelenleg is tart.Roland Garros, női egyes, negyeddöntő: V. Williams (amerikai, 2.)-Szeles (amerikai, 6.) 6:4, 6:3; Fernandez (argentin)-Suárez (argentin) 2:6, 7:6 (7-5), 6:1; S. Williams (amerikai, 3.)-Pierce (francia) 6:1, 6:1.