Átigazolás: a Stoke Jenast és Rodallegát is szerződtetné

Vágólapra másolva!
2010.08.30. 10:55
Címkék
Angol sajtóhírek szerint 48 órán belül létrejöhet a megállapodás a Premier League-ben szereplő Stoke City négy futballistát is igazolhat, köztük az angol válogatott Jermaine Jenast a Tottenhamtől és a kolumbiai Hugo Rodallegát a Wigantől.

A hírek szerint a Stoke City menedzsere, Tony Pulis négy futballistával szeretne erősíteni az átigazolási piac holnapi zárásáig.

A kiszemeltek közül a legnagyobb fogás a Tottemnham válogatott középpályása, a hétmillió fontra taksált Jermaine Jenas lehet.. Rajta kívül a Wigan csatára, Hugo Rodallega és a Middlesbrough védője, David Wheater is ott van a kívánságlistán.

 

Legfrissebb hírek

„Szomorú vagyok, de az évek múlásával biztos máshogy fogok rá emlékezni” – Böde Dániel az 500. bajnokijáról

Labdarúgó NB I
5 perce

Tímár Krisztián: A Fehérvárral az NB I-ben akarunk maradni, de szívből szurkolok a Nyíregyházának is, hogy ne essen ki

Labdarúgó NB I
56 perce

Hiába Doncic 37 pontja, a Lakers vereséggel kezdte a rájátszást – VIDEÓK

Amerikai sportok
1 órája

Sportlövő vk: Péni István újabb bronzérme Limában

Egyéb egyéni
1 órája

Bukovszky és Háfra is távozik Vácról

Kézilabda
1 órája

Öttusa: Balzsay Jázmin az U17-es korosztályban folytathatja remeklését

Utánpótlássport
1 órája

Sallói duplázott, a Sporting nyolcgólos meccsen nyert, míg Gazdagék Lionel Messiék ellen szenvedtek vereséget – videók

Légiósok
1 órája

Szoboszlai Dominik már ma bajnok lehet a Liverpoollal

Angol labdarúgás
2 órája
Ezek is érdekelhetik