Fulham: Jol tudja, hogy fantasztikus a próbajátékon lévő magyar kapus

Vágólapra másolva!
2011.07.01. 11:08
Címkék
Martin Jol, a Fulham menedzsere elismerően nyilatkozott a londoni labdarúgócsapatnál próbajátékon lévő Somogyi Csabáról.

„Még az Ajaxnál voltam, amikor odaérkezett, a kapusedzői stáb állította róla, hogy fantasztikus képességei vannak. De akkor négy kapusom is volt, úgyhogy nem jutott lehetőség számára" – mondta Jol a fulhamchronicle.co.uk-nak.Jol a fulhamchronicle.co.uk-nak.

Információink szerint a Fulham első számú kapusának, az ausztrál Mark Schwarzernek biztos helye van az együttesben, annak ellenére, hogy már 38 esztendős. A rangsorban mögötte álló David Stockdale ellenben több játéklehetőséget szeretne, akár távozhat is a klubtól.

Információink szerint Somogyi tehát jó esetben Schwarzer első számú tartalékja lehet – persze ha szerződteti őt a Fulham. Mint ismert, a magyar futballistának lejárt a szerződése a REAC-nál, így ingyen igazolható.

Legfrissebb hírek

Valahol otthon lenni – Ballai Attila publicisztikája

Labdarúgó NB I
13 perce

Szombati sportműsor: Paks–Puskás az NB I-ben

Labdarúgó NB I
13 perce

Yaakobishvili Áron Cubarsí és Yamal nyomában; A Fradi is a Paks–Puskásra figyel

E-újság
54 perce

Hamilton nem tudja, képes lesz-e bejutni a Q3-ba; Leclerc szerint bármi lehetséges Dzsiddában

F1
1 órája

A Real Madrid „lesimázta” a Bayernt, teljes az Euroliga rájátszásmezőnye

Kosárlabda
1 órája

A Bordalás-féle Getafét is bedarálta a zsinórban harmadszor nyerő Espanyol

Spanyol labdarúgás
1 órája

A 86. percben jött a győztes gól, a Rennes nyerte meg a breton derbit

Francia labdarúgás
1 órája

A Veszprém visszavágott a Szegednek a férfi kézirangadón

Kézilabda
2 órája
Ezek is érdekelhetik