Premier League: Bodnár Lászlót mindhárom újonccal hírbe hozták

Vágólapra másolva!
2011.07.08. 13:04
Címkék
Korábban már beszámoltunk arról, hogy a korábbi magyar válogatott védő, Bodnár László Angliába készül próbajátékra. Az angol érdeklődést egy átigazolási hírekkel foglalkozó oldal is megerősítette.

A football-rumours.co.uk szerint a Premier League mindhárom újoncánál felvetődött Bodnár László neve, vagyis a futballista iránt a Norwich, a Swansea és a Buzsáky Ákost is foglalkoztató Queens Park Rangers is érdeklődik.

A legutóbb az osztrák Red Bull Salzburgban szereplő játékos a Nemzeti Sportnak néhány napja elismerte, hogy hamarosan Angliába utazhat próbajátékra, de csapatnevet nem említett.

Legfrissebb hírek

Felemelte az ETO-t a felvidéki sikeredző – interjú Borbély Balázzsal

Képes Sport
37 perce

NB I: Debrecen–Zalaegerszeg

Labdarúgó NB I
38 perce

Az olasz kapitány szerint az eltiltott Sinner csúcsformában lesz a Roland Garroson

Tenisz
50 perce

„Sok hátránya van Verstappennek" – az Aston Martinnál és a Mercedesnél sincs hely a holland számára?

F1
1 órája

Egyszer sem kapott még ki 2025-ben a Paks – megint a Puskás Akadémia veri meg?

Labdarúgó NB II
1 órája

Női kézilabda BL: megkezdődik a harc a budapesti négyes döntőért – minden párharcban magyar érdekeltséggel!

Kézilabda
1 órája

Videó: az olimpiai bajnok sprinter nagyon elverte a mezőnyt egy szülőknek rendezett futóversenyen

Atlétika
1 órája

Elszámolt jubileum és vereségek: nem mindenkinek volt ünnepi az 500. NB I-es meccs

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik