Chelsea: Hazard cukkolta a hibára „rátriplázó” Courtois-t

2015.03.23. 12:56
Thibaut Courtois, a Chelsea kapusa legszebb és legrosszabb arcát is megmutatta a Hull City otthonában 3–2-re megnyert angol bajnoki mérkőzésen.

A Chelsea hamar kétgólost előnyt szerzett, majd gyorsan le is adta azt. A 26. percben még 0–2-t mutatott az eredményjelző, két perccel később már 2–2 volt az állás. A második Hull-gól előtt a belga kapus csúnyán elcselezte magát, góllal megajándékozva az ellenfelet.

A második félidőben aztán sokszorosan javította hibáját Courtois, aki hat védéssel zárta a mérkőzést, ebből hármat hat másodpercen belül jegyzett. Érdemes figyelni a még mindig csak 22 éves játékos helyezkedését a lövéseknél.

A kapus fordulatos teljesítményéről a Chelsea legnagyobb sztárja, Eden Hazard is megemlékezett. A honfitárs az Instagramon tett közzé egy képet csapattársával, amelyhez a következő üzenetet mellékelte: „Úgy akarsz cselezni, mint én? Hahahahaha! Köszönet a védésekért!”

(Forrás: Instagram)