Championship: Anya helyett Tőzsér, dobogón a csapatuk

2015.04.15. 22:53
Az angol másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Championship) 43. fordulójában a feljutásra pályázó Watford fontos három pontot szerzett a középmezőnybeli Nottingham Forest vendégeként. A vendégek kétgólos előnyre tettek szert az első játékrészben, az utolsó fél órában emberelőnyben játszva pedig 3–1-re nyertek.

Tőzsér Dániel a 73. percben állt be Ikechi Anya helyére, és a harmadik Watford-gólnak tevékeny részese volt, ő passzolt Adlen Gediurához, akinek lövését még védte a kapus, Almen Abdi próbálkozásával szemben viszont tehetetlen volt a 87. percben.

A Watford sikerével a harmadik, csupán rosszabb gólkülönbségével marad le a még biztos feljutást jelentő második helyről.

A Fulham 1–1-et játszott a Rotherhammel, a hazaiaknál Király Gábor a kispadon ülte végig a mérkőzést.

ANGOL CHAMPIONSHIP, 43. FORDULÓ
Nottingham Forest–Watford 1–3
Fulham–Rotherham United 1–1
Az élmezőny állása: 1. Bournemouth 83 pont, 2. Norwich City 82 (84–44), 3. Watford 82 (87–49), 4. Middlesbrough 81, 5. Derby 75, 6. Ipswich 74, …10. Nottingham Forest 58, ...20. Fulham 46, ...21. Rotherham 44