Arsenal: Szomorú vagyok, hogy távozom, de... – Walcott

Vágólapra másolva!
2018.01.17. 19:22
Mint arról beszámoltunk, Theo Walcott 12 év után elhagyta az Arsenalt és az Evertonnál folytatja a pályafutását. A 28 éves angol válogatott támadó a klub hivatalos oldalán megjelent szavakkal búcsúzott el a londoni csapattól, a klubnál dolgozóktól és a szurkolóktól.

„Mindenkinek köszönetet szeretnék mondani. A menedzsernek, az edzőknek, a stábnak, és a megannyi többi embernek, akik a családom részévé váltak az elmúlt 12 évben.

Köszönettel tartozom mindenkori csapattársaimnak, akikkel megtiszteltetés volt együtt játszani, de a legfontosabb, hogy a szurkolóknak megköszönjem a fantasztikus támogatásukat. Szomorú vagyok, hogy távozom, ám izgatottan várom az új kihívásokat. Mindenkinek sok sikert kívánok a jövőben!” – fogalmazott Theo Walcott, aki az Arsenal színeiben 397 tétmérkőzésen 108 gólt szerzett.

Legfrissebb hírek

Dupla Tízes: elmaradt a csoda – mentálisan gyengébb Real Madrid vagy feltörhetetlen Arsenal? 

Bajnokok Ligája
2 órája

„Remontada lefordítva: vereség a Bernabéuban” – mémválogatás a Real Madrid búcsújáról

Minden más foci
3 órája

Az Optánál a legesélytelenebb, a fogadóirodáknál a favorit a Barcelona a BL-ben

Bajnokok Ligája
4 órája

„Egy dolog nem fordítani, egy másik dolog meg sem próbálni” – nemzetközi sajtóvisszhang a Real Madrid kiesése után

Bajnokok Ligája
6 órája

„Tisztelet jár ennek a csapatnak” – Jorge Valdano a Real Madrid BL-kiesése után

Bajnokok Ligája
6 órája

Müller utolsó müncheni BL-mérkőzésén beérte Messit; Viníciús Júnior a legeredményesebb madridi brazil

Bajnokok Ligája
6 órája

Lucas Vázquez: Az Arsenal védekezni jött, az első félidőben gyakorlatilag semmit sem csináltak

Bajnokok Ligája
11 órája

Courtois: Most nincs olyan tipikus csatárunk, mint Joselu

Bajnokok Ligája
17 órája
Ezek is érdekelhetik