Kick-box: Kiss Károly bronzérmes

2005.09.23. 12:41
Négy mérkőzésből négy vereség az agadiri vb lehangoló csütörtöki mérlege. A thai-box szabályrendszer 54 kilós súlycsoportjának elődöntőjében Kiss Károly vesztét az okozta, hogy az ellenfél marokkói volt, és a házigazdákat nagyjából csak kiütéssel lehetett legyőzni. A low-kick kategóriában a 63.5 kilós Nagy Zsolt végig tisztábban dolgozott, mint Zytkiewicz, akire a harmadik menetben rá is számoltak, ennek ellenére 2:1-re a lengyel győzött. A 67 kilós thai-boxos Szőke Róberttől egy szemöldöksérülés vette el a lehetőséget. KICK-BOX VILÁGBAJNOKSÁG, AGADIR (36 ország, 324 versenyző)
Thai-box. 54 kg. Elődöntő: Laafissi (marokkói)-Kiss Károly 3:0. 67 kg. Negyeddöntő: Ilics (szerb-montenegrói)-Szőke Róbert - Szőkét sérülés miatt a 2. menetben leléptették. Low-kick. 63.5 kg: Negyeddöntő: Zytkiewicz (lengyel)-Nagy Zsolt 2:1. 67 kg. Negyeddöntő: Raonic (bosnyák)-Simon László 3:0