UFC: Overeem TKO-val győzte le a visszatérő Harrist – videó

H. D.H. D.
Vágólapra másolva!
2020.05.17. 09:17
null
Mind a két harcos rendkívül sportszerűen viselkedett az összecsapás után (Fotó: UFC Europe/Twitter)
A kevert harcművészetek (MMA) legismertebb szervezete, a UFC újabb gálát rendezett meg zárt kapuk mögött, ezúttal az Oregon állambeli Portlandben. A UFC Fight Night 172 fő mérkőzésén Alistair Overeem a második menetben technikai KO-val intézte el a nevelt lánya elvesztése miatt az oktagonba hosszabb kihagyás után visszatérő Walt Harrist.

Walt Harris nevelt lánya, Aniah Blanchard 19 éves korában, 2019 októberében tűnt el. Később kiderült, a 19 éves lányt elrabolták, majd a tettesek lelőtték. A tragédia óta most először lépett az oktagonba a 36 éves amerikai harcos. Ellenfele a korábbi K–1-es világbajnok Alistair Overeem volt – a 40. életévét a gála másnapján, május 17-én betöltő holland harcossal kapcsolatban sokan arra számítottak, hogy ha nem nyer, akkor akár a visszavonulását is bejelentheti.

Erre végül nem került sor, hiszen annak ellenére, hogy Harris jobban kezdett, több ütést is bevitt Overeemnek, a holland állta a sarat, és a második menetben egy fejrúgás után néhány ütéssel a földre vitte az ellenfelét, így technikai KO-val nyert.

Az összecsapás utáni interjúk, benne 1:30-tól Overeem fejrúgása


A mérkőzés után mind a két harcos nagyon sportszerűen viselkedett és nyilatkozott, Harris az Instagramon külön megköszönte Overeemnek, hogy ellene léphetett oktagonba, továbbbá mindenkit biztosított, hogy folytatni fogja.

Legfrissebb hírek

Egy tetoválás buktatta le az MMA-tornát „megnyerő” ikerpárt – videó

Egyéb egyéni
2025.03.06. 11:51

A legendás Conor McGregorral is találkozott a washingtoni magyar nagykövet – fotó

Egyéb egyéni
2025.01.22. 13:26

A szombathelyi nemzetközi küzdősportgálán búcsúzik Veréb István

Birkózás
2024.09.20. 15:19

MMA: Borics Ádám június 28-án lép újra ketrecbe

Egyéb egyéni
2024.05.05. 14:44

Videó: az iráni MMA-harcos megrúgta a ringlányt, örökre eltiltották

Egyéb egyéni
2024.04.24. 19:13

MMA: Borics Ádám győzelemmel tért vissza sérülése után – videó

Egyéb egyéni
2024.04.20. 09:41

„Újjászülettem és fejben erősebb vagyok, mint valaha” – Borics Ádám a visszatérésről

Egyéb egyéni
2024.04.16. 11:17

MMA: Borics Ádám április 19-én tér vissza

Egyéb egyéni
2024.03.18. 13:20
Ezek is érdekelhetik