Az argentinok barbecue-partival hangoltak Jordánia ellen – videó
A címvédő argentin válogatott magyar idő szerint vasárnap hajnali 4-től Dallasban játssza utolsó világbajnoki csoportmérkőzését Jordánia ellen, előtte azonban még egy mesés barbecue-partin vettek részt a dél-amerikaiak Kansas Cityben.
A remek hangulatú sütögetésről készült videót Claudio Fabián Tapia, az argentin futballszövetség elnöke osztotta meg a közösségi oldalán:
Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik





