„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért” – üzente az egyik szurkoló a dallasi Jordánia–Argentína meccsen.

Legfrissebb hírek
Ezek is érdekelhetik
„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért” – üzente az egyik szurkoló a dallasi Jordánia–Argentína meccsen.
