„Felébresztjük a királyt!” – hajnalban a királyi palotáig vonultak a norvég szurkolók a második győztes meccs után

R. D. P.R. D. P.
2026.06.23. 15:43

Egészen különleges ünneplésbe kezdtek a norvég válogatott szurkolói, miután csapatuk 3–2-re legyőzte Szenegált a világbajnokság csoportkörének 2. fordulójában, és ezzel biztosította helyét az egyenes kieséses szakaszban.

A mérkőzés helyi idő szerint hajnali négy óra körül ért véget, de ez sem tántorította el a drukkereket attól, hogy ellepjék Oslo utcáit. A leglelkesebbek a főváros főutcáján egészen a Királyi Palotáig vonultak, miközben azt skandálták: „Felébresztjük a királyt!”

 

Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
5 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
7 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
7 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
11 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
26 perce

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
49 perce

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
57 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik