Jordánia királya a lelátón, a herceg az öltözőben – fotó, videó

P. K.P. K.
2026.06.23. 09:55

 

Jordánia királya, II. Abdullah a lelátóról figyelte a királyság válogatottját az Algéria elleni vb-meccsen.

A király fia, Husszein bin Abdullah koronaherceg pedig a csapatot is meglátogatta a lefújás után az öltözőben. Erről beszélt a mérkőzést követően Jordánia szövetségi kapitánya, Dzsamal Szellami, aki elmondta, hogy a herceg gratulált a csapat teljesítményéhez.

Husszein bin Abdullah koronaherceg vigsztalta a meccs után Jordánia válogatottját (Fotó: x.com)

„Egy vereség mindig negatív érzéseket kelt az emberben, a játékosok érthetően nem voltak a legjobb lelkiállapotban, de a herceg szavai felfrissítették a lelküket. Az Argentína elleni mérkőzés egy lehetőség a számunkra, hogy jól teljesítsünk és méltó nyomot hagyjunk a jordániai futballról” – fogalmazott a szakember.

Foci vb 2026
3 órája

„Volt egy nagyon magas támadójuk…” – a jordániai kapitány Benbualiról

A koronaherceg is bement az öltözőbe az Algéria elleni 2–1-es vereség után.

 

 

 

 

  

Legfrissebb hírek

„Nincsenek már szavak” – az argentin sajtó Messit ünnepli a rekorddöntés után

Foci vb 2026
1 perce

Üzbegisztán ellen érhet véget a Cristiano Ronaldo-korszak

Foci vb 2026
41 perce

A norvég kapitányé a vb egyik, ha nem a legromantikusabb pillanata

Foci vb 2026
1 órája

Az Oasis slágere lett az angol válogatott vb-himnusza

Foci vb 2026
1 órája

Mbappé: Nem nézem, hogy Messi mit csinál, csak arra gondolok, hogy segítsek a csapatomnak

Foci vb 2026
1 órája

Csinos szurkolók: népszerűek a kolumbiai hölgyek

Foci vb 2026
1 órája

Megkövette Jérémy Dokut munkatársa érzéketlensége miatt a L'Équipe

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: bocsánatot kért Dokutől a L'Équipe

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik