Ligue 1: A PSG a hajrában ütötte ki Nego csapatát

R. P.R. P.
2024.08.16. 22:57
A Le Havre 4–1-re kikapott, Loic Nego végig a pályán volt (Fotó: AFP)
A francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 1. fordulójában a PSG idegenben 4–1-re legyőzte a Le Havre-t, amiben Loic Nego végigjátszotta a találkozót.

A magyar válogatott játékosa, Loic Nego kezdőként lépett pályára a hazaiaknál.

A PSG már a 3. percben megszerezte a vezetést Li Kang In góljával, és gyakorlatilag egy félidőn át vezetett is, ám a második játékrész elején Gautier Lloris egyenlített. Nego végig a pályán maradt, és csapata közel járt a bravúros pontszerzéshez, ám az utolsó percek rémálommal értek fel a hazaiaknak. Ugyanis a párizsiak rövid idő alatt három gólt is szereztek: előbb Ousmane Dembélé, majd Bradley Barcola, végül Randal Kolo Muani mattolta Arthur Desmas kapuját.

FRANCIA LIGUE 1
1. FORDULÓ
Le Havre–PSG 1–4 (G. Lloris 48., ill. Li Kang In 3., O. Dembélé 85., Barcola 86., Kolo Muani 90. – 11-esből)