Ligue 1: továbbra is veretlen a Monaco

S. B.S. B.
2024.09.01. 17:04
Zakaria (balra) góljával nyert a Monaco (Fotó: Twitter/AS Monaco)
Döntetlent játszott egymással a Monaco és a Lens a francia élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Ligue 1) 3. fordulójában vasárnap.

Nem volt eseménytelen a találkozó, mindkét gárda folyamatosan támadta a kaput, de a lehetőségeit jó ideig nem tudta kihasználni. A 79. percben úgy tűnt, megtörik a jég, Rémy Labeau Lascary szép mozdulattal juttatta a labdát a kapuba, ám a videóbíró segítsége után egy szabálytalanság miatt nem adták meg a gólt. A 84. percben jött Denis Zakaria, és egy szögletet követően fejjel vezetést szerzett a hazaiaknak. Akik már-már elkönyvelték a harmadik győzelmüket is, csakhogy a Lens a ráadás pillanataiban 11-esből egyenlített.

FRANCIA LIGUE 1
3. FORDULÓ
Monaco–Lens 1–1 (Zakaria 84., ill. Frankowski 90+4. – 11-esből)
KÉSŐBB
17.00: Angers–Nice
17.00: Le Havre–Auxerre
17.00: Reims–Rennes
20.45: Lille–PSG

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Brest–Saint-Étienne 4–0 (M. Camara 10., Del Castillo 32. – 11-esből, Ajorque 77., Lala 84. – 11-esből)
Montpellier–Nantes 1–3 (A. Adams 30., ill. Abline 24., M. Simon 45+7. – 11-esből, Mosztafa Mohamed 85.)
Toulouse–Olympique Marseille 1–3 (Babicka 90., ill. Greenwood 14., 16., Cresswell 52. – öngól)