Erste Liga: koronavírusosak a brassóiak, 4 meccsük elmarad

Vágólapra másolva!
2021.10.26. 19:00
Koronavírus-fertőzés miatt elmarad az elmúlt kiírásban döntős Brasov Wolves négy magyarországi mérkőzése a jégkorong Erste Ligában – számolt be róla az MTI.

Az elmúlt idényben a magyarországi bázisú sorozatban még Corona Brasov néven szereplő erdélyi gárda a hétvégén a franciaországi Amiens-ben a Kontinentális Kupában volt érdekelt. Az Erste Liga honlapja kedden számolt be arról, hogy a csapat az igazolt Covid-fertőzöttek és a még nem igazolt, de tüneteket mutató játékosok miatt nem tud a szükséges 13+1 fővel kiállni, így nem utazik el a héten magyarországi túrájára.

Ennek nyomán elmarad a MAC HKB Újbuda, az FTC-Telekom, az UTE, valamint az UNI Győr ETO HC elleni mérkőzés, a találkozókat később sem pótolják, az eredményt 5–0-s gólkülönbséggel a magyarországi csapatok javára írják jóvá.

A döntés érinti a televíziós közvetítést is: vasárnap az M4 Sport+ az FTC-Telekom és a Titánok találkozóját közvetíti új időpontban, 14.05-től.

(MTI)

Legfrissebb hírek

Benne volt, hogy ebben az idényben tarol a Gyergyó – egyik sorozatban sem hibázott

Jégkorong
9 órája

Erste Liga: új edzőpáros a Dunaújvárosi Acélbikáknál

Jégkorong
23 órája

„Hatalmas fejlődés lesz a magyar hokinak és a Ferencvárosnak” – vélemények az FTC ICEHL-hez való csatlakozásáról

Jégkorong
2025.04.19. 09:51

Erste Liga: negyedszer is legyőzte a Csíkszeredát, így bajnok lett a Gyergyói HK!

Jégkorong
2025.04.17. 19:48

Erste Liga: öt légiós távozik Újpestről

Jégkorong
2025.04.16. 20:31

Visszavette a vezetést az Erste Liga döntőjében a Gyergyó

Jégkorong
2025.04.15. 20:26

Erste Liga: kiegyenlített a döntőben a Csíkszereda

Jégkorong
2025.04.13. 20:13

A Csíkszereda visszavágott a Gyergyónak az Erste Liga döntőjének harmadik meccsén

Jégkorong
2025.04.12. 19:48
Ezek is érdekelhetik