Női kézilabda: az FTC hosszabbított vezetőedzőjével

Vágólapra másolva!
2014.07.08. 18:13
null
Elek Gábor további két évig marad a Fradinál (Fotó: Fuszek Gábor, archív)
A kézilabda NB I-ben szereplő FTC szerződést hosszabbított vezetőedzőjével, Elek Gáborral.

 

A kétszeres KEK-győztes szakember 2014 júliusában lejáró szerződését további két évvel, 2016 nyaráig meghosszabbította a Fradi.

„Részemről nem volt kérdés a hosszabbítás – mondta a fradi.hu-nak Elek. – Nagy megtiszteltetés számomra, hogy a gyengébben sikerült év után is felajánlották a szerződéshosszabbítás lehetőségét. A következő szezonban a nemzetközi porondon sikeresebbek szeretnénk lenni, mint az előzőben. A csapat magja – amellyel korábbi nagy sikereinket elértük – megmaradt, és a szerződések is azonos ideig érvényesek. Mindannyian szeretnénk, hogy a kevésbé sikeres évad után most ismét eredményesebb időszak vegye kezdetét.”

„Egyértelmű volt, hogy bizalmat szavazunk Elek Gábornak – árulta el Bognár László, az FTC Kézilabdasport Kft. ügyvezető igazgatója. – Többévnyi eredményes szezon után legutóbb halványabb évadot produkált a csapat. Ennek ellenére bízunk benne, hogy ismét sikeres évek előtt állunk, és tovább haladunk a korábban megkezdett úton.

Legfrissebb hírek

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
57 perce

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
1 órája

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
14 órája

Az FTC legyőzte az MTK-t és őrzi hárompontos előnyét a tabella élén

Labdarúgó NB I
19 órája

„Ez volt a legfájdalmasabb meccs az életem során” – Dragana Cvijics az FTC BL-búcsúja után

Kézilabda
22 órája

Molnár Rajmund: Szeretünk a Fradi ellen játszani

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:30

Kedvező helyzetből várja negyeddöntős visszavágóját a Ferencváros és a Győr is

Kézilabda
2025.04.26. 09:26

Győzött, és biztosan dobogós az FTC a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2025.04.25. 19:27
Ezek is érdekelhetik