Női kézi: Polman úgy érzi, mintha kettévált volna a lába

H. D.H. D.
Vágólapra másolva!
2020.08.13. 16:30
null
Estavana Polman nyilatkozott a súlyos sérüléséről (Fotó: AFP)
Mint arról beszámoltunk, a Team Esbjerg női kézilabdacsapatának egyik legjobbja, Estavana Polman súlyos térdsérülést szenvedett. A holland irányító-átlövő a dán TV 2-nek nyilatkozott a történtekről.

 

Estavana Polman július végén, egy edzésen sérült meg, és mint az később kiderült, elszakadt az elülső keresztszalagja. A 27 éves holland kézilabdázó a dán Tv2-nek mesélt a történtekről.

„Arculcsapásként ért, arra gondoltam, hogy ennyi volt. Aztán valami bekattant, hogy az élet mégis megy tovább – mondta Estavana Polman. Még mindig érzem, olyan mintha kettévált volna a lábam. Minden okkal történik, de azt nem még nem tudom, hogy ez velem miért történt meg.”

A világbajnok kézilabdázót szerdán megműtötték, minden bizonnyal az idény jelentős részét ki kell hagynia. Az Esbjerg edzője, Jesper Jensen elmondta, senkit sem igazolnak a helyére, mert nem akarják veszélyeztetni a klub anyagi stabilitását.

Az Esbjerg az FTC-vel szerepel majd egy csoportban a Bajnokok Ligájában, míg a holland válogatott a mieink csoportellenfele lesz a decemberi Európa-bajnokságon – ezekről a mérkőzésekről Polman biztosan lemarad.

Polman a műtét után:

Surgery

Legfrissebb hírek

Kézilabda: a nyolcból hét hely még kiadó a fiú négyes döntőkben

Utánpótlássport
2025.04.22. 20:43

Kézilabda: nagy nevek az ifjúsági BL négyes döntőjében

Utánpótlássport
2025.04.21. 09:03

Női kézilabda BL: egygólos előnyt szerzett a CSM Bucuresti

Kézilabda
2025.04.20. 15:43

Kézilabda: ráfordultak a hajrára a csapatok a leánybajnokságokban

Utánpótlássport
2025.04.20. 15:38

Kézilabda: Gáncs-Pető Máté nagy utat tett meg az utóbbi hetekben

Utánpótlássport
2025.04.18. 16:10

Kézi: Veszprém–Szeged döntő lesz az ifi BL hazai selejtezőtornáján

Utánpótlássport
2025.04.15. 20:04

Kézi: edzőtábor után, érettségi és Eb előtt a junior leányválogatott

Utánpótlássport
2025.04.15. 16:10

Kézilabda: megnyerte a Négy Nemzet-tornát az ifjúsági leányválogatott

Utánpótlássport
2025.04.13. 14:45
Ezek is érdekelhetik