Férfi kézi BL: Ilics nem játszhat vasárnap a Kiel ellen

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.04. 09:01
Kulcsembere, a gólerős Momir Ilics nélkül lép pályára a Kiel elleni vasárnapi BL-csoportmeccsen az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata.

A klubvezetők tájékoztatása szerint veszprémiek szerb légiósa – aki 58 góljával a csapat legeredményesebb játékosa – a legutóbbi fordulóban, a PSG elleni győztes (28–20) hazai mérkőzésen szenvedett sérülést, ami már biztosan nem jön rendbe vasárnapig. Ilics azon a találkozón is nagyszerűen játszott, tíz góljával döntő érdemeket szerzett a sikerben. Pedig már az első góljánál megtörtént a baj: rosszul ért talajt, és a kéztőcsontjából letört egy 2-3 milliméteres darab. Az átlövő azt követően még kilenc alkalommal volt eredményes.

A Veszprém 15 ponttal az A-csoport élén áll, a Kiel 9 ponttal a negyedik. A két együttes már megütközött egymással a szezonban: október 17-én a Veszprém Arénában a hazaiak 29–27-re győztek, Ilics azon a mérkőzésen öt gólt szerzett, igaz, begyűjtött három kétperces kiállítást is.

a PSG elleni győztes (28–20) hazai mérkőzésen szenvedett sérülést, ami már biztosan nem jön rendbe vasárnapig. Ilics azon a találkozón is nagyszerűen játszott, tíz góljával döntő érdemeket szerzett a sikerben. Pedig már az első góljánál megtörtént a baj: rosszul ért talajt, és a kéztőcsontjából letört egy 2-3 milliméteres darab. Az átlövő azt követően még kilenc alkalommal volt eredményes.

A Veszprém 15 ponttal az A-csoport élén áll, a Kiel 9 ponttal a negyedik. A két együttes már megütközött egymással a szezonban: október 17-én a Veszprém Arénában a hazaiak 29–27-re győztek, Ilics azon a mérkőzésen öt gólt szerzett, igaz, begyűjtött három kétperces kiállítást is.

Legfrissebb hírek

Szitáék és Rostáék is kiestek, a Magdeburggal találkozik a Veszprém a férfi kézi BL-negyeddöntőben

Kézilabda
1 órája

Imre Bence hat gólja ellenére rangadót veszített a Kiel

Kézilabda
2025.03.29. 22:20

Simán nyert a Veszprém és az FTC; a Tatabánya kikapott Balatonfüreden a férfi kézi NB I-ben

Kézilabda
2025.03.29. 19:37

Kézilabda: kalandos úton jutott el az NB I-be Gulyás Gergő

Utánpótlássport
2025.03.28. 20:40

Kikapott a Szeged a PSG-től a férfi kézi BL-ben, bravúr kell a negyeddöntőhöz

Kézilabda
2025.03.27. 20:25

Kézilabda: program a határon túli fiatalokért

Utánpótlássport
2025.03.27. 09:04

Kézilabda: magabiztosan menetel az U20-as női élvonalban a SZISE

Utánpótlássport
2025.03.26. 20:10

Kézilabda: Dániában pallérozódik a 17 éves Hargitai Levente

Utánpótlássport
2025.03.22. 19:28
Ezek is érdekelhetik