(28–21, 16–17, 18–17, 33–14)

Le Temple sur Lot, 1000 néző. V: Boue, Gavart (franciák)
KUBA: CASTILLO (14/3), SORIA (13), Echevaria (4), Victores (5), MARTÍNEZ (17). Cs: ALIOEZ (10/6), Aguila (5), Leon (2), DUANY (8/6), ENRIQUEZ (8/3), SUERO (9/6). Szövetségi kapitány: Juan Ramirez
MAGYARORSZÁG: Englert (4), EÖRDÖGH (17), KÁROLYI (14/6), Cserny (6/3), BÉRES (12). Cs: Ujvári (3), Török (5/3), Papp (7), Hagara (–), Csákány (1), Keller (–). Szövetségi kapitány: Rátgéber László
Az eredmény alakulása. 6. p.: 12–15. 8. p.: 23–15. 15. p.: 41–23. 18. p.: 42–38. 25. p.: 52–52. 34. p.: 73–67
Franciaország–Kuba 91–81

Megint jól nyitott válogatottunk, és Eördögh Edit tizenkét pontjával elhúzott a meccs elején öt ponttal. Ezután azonban sajnos a pályára kerülő csereemberek nem tudták tartani a kezdő ötös szintjét, és a kubaiak pillanatok alatt megfordították az állást. A harmadik negyedben már-már úgy látszott, eldől a küzdelem, de a magyarok jó védekezésüknek, valamint gyors és szellemes támadójátékuknak köszönhetően ki tudtak egyenlíteni. Sajnos a negyedik játékrészre nagyon belelendültek a tengerentúliak, amihez persze kellett az is, hogy felbomoljon a mieink addigi viszonylag fegyelmezett játéka. A center Martínez és társai sorra elhappolták a lepattanókat, amikből következtek a leindítások, és törvényszerű volt, hogy az ezekből dobott ziccerek után ugrásszerűen megnőtt a különbség. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy Rátgéber Lászlónak ismét nélkülöznie kellett első számú irányítóját, Iványi Dalmát, ezzel együtt ettől még a tény tény: győzelem nélkül zárta Magyarország a franciák által megrendezett felkészülési tornát.

Mestermérleg
Rátgéber László: – Ezúttal is erőn felül teljesítettünk, egészen a harmincnegyedik percig. Akkor sajnos összeomlottunk, és a kubaiak támadólepattanókból és indításokból könnyű kosarakat szereztek. Igaz, most úgy cseréltünk, hogy azok játsszanak többet, akik az első két mérkőzésen kevesebb szerephez jutottak.