Zalaegerszeg, 50 néző. V: dr. Szakáll, Bognár
ZALAEGERSZEG: STOENESCU (16/6), Pesovics (–), HORVÁTH ZS. (18/6), MAZIC (24), Varga (4). Cs: Szentkirályi (8), Vajda (–), Major (–), Dali (–), Surán (2). Edző: Székely Norbert
BEAC: Halmos (7/3), Dömötör (6), Kovács (7), BARTHA (13), Nagy V. (4). Cs: Klucsik (–), Izsák (2), Pénzes (6), Muszbek (–), Kinter (–). Edző: Sterbenz Tamás
Az eredmény alakulása. 5. p.: 7–11. 15. p.: 18–17. 25. p.: 42–21. 35. p.: 58–36

Az első negyed kapkodását követően agresszívabb védekezésre váltott a Volán, és így tízpontos előnnyel vonulhatott a félidőben az öltözőbe. A nagyszünet után tovább nőtt a különbség a két fiatal csapat között, a fővárosiak csak néha tudták feltörni az egerszegiek mozgékony zónáját. Az utolsó negyedben egészpályás letámadással próbálkozott a BEAC, de csak átmeneti zavart tudott okozni a hazaiak soraiban, akik így megérdemelten nyerték meg a találkozót.

Mestermérleg
Székely Norbert: – Hibáztunk, de később védekeztünk.
Sterbenz Tamás: – Lövésből lesz a gól, és hogy ezt megtanuljuk, Zalaegerszegre kellett jönnünk.

(13–22, 15–15, 22–15, 11–16)
Szolnok, 500 néző. V: Szczerba (lengyel), Michaelly (izraeli)
MAGYARORSZÁG: Pusztai (4), RUBOLD (12/6), Laczi (5/3), Koncz (6), Horti (17). Cs: Surányi (–), Szondy (2), Fejes (6/3), FELHÁZI (9/3), Vincze (–). Edző: Velkey István
CSEHORSZÁG. Ld: Zrustová (26/12), Pecková (13)
Az eredmény alakulása. 5. p.: 9–14. 14. p.: 15–31. 18. p.: 28–32. 25. p.: 39–46. 28. p.: 45–48. 33. p.: 54–52. 38. p.: 55–59
Kipontozódott: Horti (38. p.)