Bodajk–Tatai HAC 2–0 (0–0)

Bodajk, 500 néző. Vezette: Wenczel (Egedey, Máté)
BODAJK: Kovács – Miklósvári, Rodenbücher, Balogh, Horváth – Servedio (Imre, 66. p.), Bori, Salacz J., Kanta Sz. – Pálfi (Andre Luis, 91. p.), Urbán (Kurucz, 80. p.). Edző: Hartyáni Gábor, Teodoru Vaszilisz
TATA: Berecz – Schmidtmayer, Ferkó, Németh, Tóth – Határvölgyi (Kuzma, 73. p.), Bombicz, Kádas, Pankotai (Miksi, 56. p.) – Andai, Unger. Edző: Ferling Béla
GÓLSZERZÔ: Pálfi az 58. percben 18 méterről helyezett a bal alsó sarokba (1–0). Pálfi a 82. percben nyolc méterről a kapu közepébe lőtt (2–0)

Pécsi VSK–Veszprém 0–3 (0–1)
Pécs, 100 néző. Vezette: Szökrény (Szalai Zs. Deutsch)
PÉCS: Vukmann – Bernula, Palla, Dénes – Szakály, Lukovics, Herger, Porkert, Sömjén (Strigencz a szünetben) – Darabos (Magyar a szünetben), Laki. Edző: Lőrincz Sándor
VESZPRÉM: Varga T. – Lantai, Foki, Trampler –Hompoth (Szőlőskei, 76. p.), Katona, Kozma (Pákai, 60. p.), Nagy Sz. (Günter, 90. p.), Király – Szögletes, Szabadfi. Edző: Hannich Péter
GÓLSZERZÔ: Szabadfi a 25. percben öt méterről a jobb alsó sarokba passzolt (0–1). Hompoth az 56. percben négy méterről a kapu közepébe fejelt (0–2). Szegletes a 60. percben nyolc méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt (0–3)

Szabolcs Gabona-csoport

Baktalórántháza–Nyíregyházi Kertváros 1–1 (0–1)

Baktalórántháza, 800 néző.Vezette: Némethi Attila (Bodnár, Némethi Anikó)
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Szenes, Gdovin, Kiss G. (Gégény, 87. p.) –Kozma A., Illés P., Deák, Baka, Rakóczi – Minyin, Illés L. (Komi, 84. p.). Játékos-edző: Gdovin János
NYÍREGYHÁZA: Balogh – Hegedűs, Márton, Ambrus, Ignácz Z. – Domokos, Vadicska (Paulik, 81. p.), Varga, Cipf (Besenyei, 74. p.) –Fekete (Ignácz J., 77. p.), Lehoczki. Edző: Huszák Géza
GÓLSZERZÔ: Fekete a 42. percben nyolc méterről a bal felső sarokba fejelt (0–1). Kiss Gábor a 76. percben öt méterről fejelt a bal sarokba (1–1)

Tiszaújváros–FC Szeged 0–4 (0–3)
Tiszaújváros, 120 néző. Vezette: Kóródi II. L (Szabó S., Szpisják)
TISZAÚJVÁROS: Ódor – Kazár, Járai, Gulácsi B., Vicickó – Szilágyi, Szabó (Osváth, 40. p.), Gaskó, Orosz – Nagy R. (Bene, 72. p.) Czerva (Kukta a szünetben). Edző: Czerva Zoltán
SZEGED: Halász – Kiss, Bány, Babos, Dóra – Puskás, Kurucsai (Fábián, 68. p.), Kulacsik, Rácz – Gelbmann, Bali (Bank, 81. p.). Edző: Szalai István
GÓLSZERZÔ: Dóra a 8. percben 22 méterről, szabadrúgásból a jobb felső sarokba csavart (0–1). Kurucsai a 26. percben szögletből csavarta a labdát a hálóba (0–2). Kurucsai a 29. percben hét méterről a jobb alsó sarokba lőtt (0–3). Bány a 64. percben büntetőből laposan a jobb alsó sarokba helyezett (11-esből, 0–4)

Winner Sport-csoport

Szigetszentmiklós–Dorog 3–0 (1-0)

Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Strehó (Szabó II., Márkus)
SZIGETSZENTMIKLÓS: Cser – Somogyi, Szente, Simon, Ránits (Halász, 80. p.) – Sirmán, Frank (Ugrai, 70. p.), Kindornai (Balás, 91. p.), Mersics – Deli, Csák. Edző: Nahóczky Attila
DOROG: Hauer – Faragó, Csapó, Kriska, Merényi – Kiss, Bodó, Czipper (Duró, 60. p.), Pandur – Sinkó (Bergendi a szünetben), Brandhuber (Takó a szünetben). Edző: Borsos Vilmos
GÓLSZERZÔ: Simon a 17. percben húsz méterről, szabadrúgásból a kapu jobb oldalába lőtt (1-0). Simon a 85. percben kilenc méterről a bal sarokba lőtt (2–0). Kindornai a 90. percben öt méterről lőtt a kapu közepébe (3-0)
KIÁLLÍTVA: Csák és Kiss (dulakodásért), mindkettő a 65. percben

Soroksár–Pénzügyőr SE 5–0 (1–0)
Haraszti út, 300 néző. Vezette: Takács G., (Láfai, Koszó)
SOROKSÁR: Szalontai – Nagy, Elekes Zs, Bacsó, Herczeg – Helgert (Polyák, 76. p.), Tóth A., Kormos (Szajkó, 88. p.), Mihályi (Páczi, 75. p.) – Kozarek, Bene. Edző: Elekes József
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Szalai, Kiszely, Zsolnai, Diószegi – Pavko, Miklósvári, Hadovász, (Szabó a szünetben), Sándor (Megyeri, 52. p.), Mohai, Rajkó. Edző: Eipel Ferenc
GÓLSZERZÔ: Tóth A. a 11. percben 15 méterről jobb alsó sarokba lőtt (1–0). Kozarek az 50. percben hat méterről lőtt a kapu közepébe (2–0). Kozarek a 62. percben öt méterről a léc alá fejelt (3–0). Bene a 75. percben közelről helyezte a labdát a hálóba (4–0). Bene a 79. percben a kapu két lépésről a bal sarokba helyezett (5–0)

Budakalász–Dabas 2–4 (0–2)
Budakalász, 200 néző. Vezette: Mészáros (Kovács, Száraz)
BUDAKALÁSZ: Veres – Boruzs, Kult, Rakita, Szarka – Kosznovszky, Matók (Kiss, 40. p.), Huszár – Balogh (Hamar a szünetben), Lestár, Tomasek. Edző: Tóth József
DABAS: Balázs – Bálint, Ócsai, Máté – Perger, Zabundu, Váczi, Schrancz – Funk, Aubel (Radnics, 80. p.), Takács (Semsei, 55. p.). Szakmai igazgató: Horváth Pál
GÓLSZERZÔ: Funk a 15. percben húsz méterről lőtt a kapuba (0–1). Schrancz a 41. percben három méterről a kapuba gurított (0–2). Máté az 55. percben három méterről az üres kapuba lőtt (0–3). Váczi a 70. percben büntetőből a jobb sarokba lőtt (11-esből, 0–4). Hamar a 80. percben húsz méterről talált a kapuba (1–4). Kult a 88. percben nyolc méterről fejelt a hálóba (2–4)