Szekszárdi UFC-Hyundai Marcali 4–1 (3–0)

Szekszárd, 350 néző. Vezette: Filus (Georgiou, Heibl)
SZEKSZÁRD: Horváth B. – Tóth, Fehér, Barics (Pulcz, 86. p.), Gaál – Torma (Czékmány, 62. p.), Mészáros, Bozsér, Vizdár – Tálas (Csontos, 75. p.), Kiss T. Edző: Dienes Pál
MARCALI: Kiri – Vass, Pozder, Djusalov, Németh A. – Horváth Cs., Makszimics, Szabó (Samu, 69. p.), Nagy (Fábián, 46. p.) – Németh Zs. (Varga, 74. p.), Truczka. Edző: Menczeles Iván
GÓLSZERZÔ: Kiss T. a 16. percben közelről kotorta a hálóba a labdát (1–0). Tálas a 18. percben 15 méterről lőtt a jobb sarokba (2–0). Kiss T. a 30. percben a lerántásáért megítélt büntetőből a bal sarokba lőtt (3–0). Pozder az 50. percben a Makszimics buktatásáért megítélt tizenegyesből a kapu bal oldalába vágta a labdát (3–1). Barics a 62. percben 14 méterről bombázott a léc alá (4–1)
JÓ: Kiss T., Tálas, Barics, ill. Pozder

Szabolcs-Gabona-csoport

Szeged–Gyulai Thermál FC 1–0 (0–0)
Szeged, 150 néző. Vezette: Vad II I. (Kormos, Haris)
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Kiss Z. – Kulacsik, Bali (Csúri, a szünetben), Bány, Babos, Puskás (Fábián, 89. p.) – Dóra, Kurucsai. Edző: Szalai István
GYULA: Steigerwald – Papp Cs., Semjéni, Géczi – Lázok (Hóbel, 63. p.), Socaciu, Tamási, Gajdács, Czifrák – Árgyelán (Dobray, 72. p.), Tóth A. (Boruzs, 70. p.). Edző: Szabó Attila
GÓLSZERZÔ: Socaciu a 77. percben a saját kapujába perdítette a labdát (öngól, 1–0)
KIÁLLÍTVA: Semjéni (második sárga lap után) az 58., Papp Cs. (második sárga lap után) a 85. percben
JÓ: Gelbman, Babos, Bány, ill. Steigerwald, Gajdács

Nyírbátor–Ózd 0–2 (0–0)
Nyírbátor, 400 néző. Vezette: Bodnár (Szabó II J., Varga L.)
NYÍRBÁTOR: Szalma – Kurucz T., Kovács M., Czerula, Tóth T. – Huszti (Erdei L., 62. p.), Fórián, Minczér, Gerliczki (Tóth A., 62. p.) – Bernáth (Pálvölgyi, 76. p.), Lőrincz. Edző: Tóth János
ÓZD: Uhrin – Wettorázzi, Ács, Bócz, Tóth K. – Penti, Kádár, Kun, Váradi (Buza, 62. p.) – Konyha (Toldi, 90. p.), Simkó (Füleki, a szünetben). Edző: Fitos József
GÓLSZERZÔ: Konyha a 64. percben 18 méterről a jobb felső sarokba lőtt (0–1). Toldi a 91. percben egy méterről sodorta a kapuba a labdát (0–2)
JÓ: Kovács M., Czerula, Minczér, ill. Uhrin, Wettorázzi, Konyha

Winner Sport-csoport

Pénzügyőr–Vác 0–1 (0–1)

Pasarét, 200 néző. Vezette: Horváth II. G. (Egedy, Máté)
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Szalai, Kiszely, Zsolnai, Diószegi (Zátnok, 15. p.) – Mohai, Pavkó, Miklósvári, Hadobás – Megyeri (Szabó, 8. p.), Rajkó (Bacsó, 70. p.). Edző: Eipel Ferenc
VÁC: Kiss – Koszora, Molnár, Blaskó, Ráki – Ruzsvay (Greff, 85. p.), Gulyás (Kempf., 80. p.), Izenbura, Szabó – Papp (Bari, 55. p.), Bozori. Edző: Kovács Ervin
GÓLSZERZÔ: Papp a 17. percben tíz méterről a kapu jobb oldalába lőtt (0–1)
JÓ: Mohai, Kiszely, ill. Kiss, Ráki, Gulyás

Kiskunhalas–Budafok 0–3 (0–3)
Kiskunhalas, 150 néző. Vezette: Kalmár (László, Kószó)
KISKUNHALAS: Berta – Turi, Kovács, Vaczó, Váradi – Bencze, Szabó Gy., Tiba, Colins (Huszár, 75. p.), Grinyi – Gál. Edző: Michna István
BUDAFOK: Balázs – Váradi, Németh, Szabó – Kozma, Papp Z., Schnepf, Magosi (Havrán, 77. p.), Süveges (Méhes, 70. p.) – Bősze (Kiss K., 57. p.), Polákovics. Edző: Takács
László
GÓLSZERZÔ: Polákovics az 1. percben 16 méterről lőtt a bal alsó sarokba (0–1). Polákovics a 31. percben hat méterről lőtt a hálóba (0–2). Papp Z. a 42. percben közelről lőtte a hálóba a labdát (0–3)
JÓ: Tiba, ill. Kozma, Süveges, Polákovics

Dorog–Kistarcsa 1–1 (1–1)
Dorog, 400 néző. Vezette: Herbály P. (Zámbó, Száva)
DOROG: Hauer – Faragó, Csapó, Kriska (Duró, 68. p.), Horváth G. – Pandur, Bodó, Haász, Merényi – Czipper (Sinkó, 72. p.), Takó (Brandhuber, 80. p.). Edző: Borsos Vilmos
KISTARCSA: Varró – Milovanovics, Tóth Gy., Gricajuk, Tóth J. – Szabados, Adamcsek, Bernáth (Tábori, 63. p.), Zsemle – Burillák, Jávor (Jenei, 85. p.). Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Takó a 2. percben a kimozduló kapus felett a kapu közepébe lőtt (1–0). Burillák a 3. percben négy lépésről továbbított a jobb sarokba (1–1)
KIÁLLÍTVA: Zsemle (második sárga lap után) 83. percben
JÓ: Faragó, Bodó, ill. Tóth Gy., Jávor