Mosonmagyaróvár, 300 néző. Vezette: Szökrény (Tóth S., Szalai Z.)
MTE: Kovács – Dan, Tiba, Sipos, Méry – Novota, Szakáll, Farkas – Pálla, Gordian, Szmodics (Hegyi, 64. p.). Edző: Kovács Lajos
Kaposvölgye: Kakas – Bencze, Tamás, Pintér, Szabó – Novák, Horváth (Pallay, 84. p.), Virág, Dede – Petronovics (Bázel, 71. p.), Neubauer. Edző: Hanusz János
KIÁLLÍTVA: Tamás (második sárga lap után) a 88. percben

Sárvár–Bodajk 2–2 (1–0)
Sárvár, 400 néző. Vezette: Kovács Zs. (Golubics, Feczkó)
SÁRVÁR: Antal – Tancsics , Sipos, Subicz, Palkovics – Vajda, Szabó, Heinczinger, Beke – Fodor, Schimmer (Pokmecz, 68. p.). Edző: Marton Róbert
BODAJK: Kovács Z. – Miklósvári, Rodenbücher, Salacz J., Horváth G. – Nemecsek, Bori, Kanta J., Kanta Sz. (André, 80. p.) – Urbán, Pálfi (Imre, 70. p.). Edző: Teodoru Vaszilisz
GÓLSZERZÔ: Vajda a 27. percben egy méterről továbbította a hálóba a labdát (1–0). Urbán a 60. percben három méterről lőtt a bal alsó sarokba (1–1). Rodenbücher a 61. percben két méterről továbbította a kapu bal oldalába a labdát (1–2). Subicz a 78. percben nyolc méterről vágta a léc alá a labdát (2–2)

Veszprém LC– Komló 0–0
Veszprém, 300 néző. Vezette: Kovács G. (Balogh, Raff)
VESZPRÉM: Varga – Hompoth, Lantai, Foki, Trampler – Katona, Ördögh (Szabadfi, 76. p.), Nagy (Pákai, 82. p.), Király – Bényi, Szegletes (Szöllőskei, 58. p.). Edző: Hannich Péter
KOMLÓ: Demhardt – Fodor, Pallósi, Bolboaca, Istokovics – Balázs, Méhn, Koller, Madar – Tolnai, Varga (Müller, 46. p.). Edző: Ott József

Balatonlelle–PVSK 1–0 (1–0)
Balatonlelle, 250 néző. Vezette: Ember (Szabó P., Komláti)
BALATONLELLE: Gyenes – Kovács Sz., Kenéz, Buzsáki, Vidákovics – Takács Gy. (Galgóczi, 60. p.), Golovics (Grassz, 60. p.), Földes, Herczeg – Himics (Plajbász, 80. p.), Silimon. Edző: Bőzsöny János
PVSK: Vukmann – Bernula, Halla, Dénes, Laki – Herczeg, Strigencz, Szakály, Veres – Sömjén (Demeter, 71. p.), Porkert. Edző: Lőrincz Sándor
GÓLSZERZÔ: Silimon a 40. percben nyolc méterről lőtt a kapuba (1–0)

Tatai HAC–Petőháza 3–1 (3–0)
Tata, 500 néző. Vezette: Demeter (Koch, Kiss)
TATA: Berecz – Tóth Z., NémethT., Veréb, Ferkó – Schmidtmayer, Határvölgyi, Bombicz, Miksi (Tóth N., a 71.) – Andai (Gyüszi, a 89.p.), Pankotai (Lahos, 84.p.). Edző: Ferling Béla
PETÔHÁZA: Takács – Riedinger (Simon, 85.p.), Németh L., Lakatos, Drugon (Szabó Á., 87.p.) – Steiner, Gulyás, Zsirai, Spevár – Horváth T. (Füsi, 71. p.), Preiner. Edző: Horváth György
GÓLSZERZÔ: Pankotai a 9. percben a bal alsó sarokba helyzete a labdát (1–0). Pankotai a 25. percben a tizenhatos vonaláról kapásból lőtt a léc alá (2–0). Pankotai a 39. percben közelről a jobb alsóba pörgette a labdát (3–0). Takács a 67. percben a Gulyás buktatásáért megítélt büntetőt értékesítette (3–1)

Szabolcs Gabona-csoport

Kertvárosi FC–Mátészalka 1–2 (1–1)

Nyíregyháza, 600 néző. Vezette: Medovárszki I. (Szabó S., Hrabovszky)
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Márton, Ambrusz, Domokos (Illés Gy., 26. p.), Ignácz Z., Varga E., Bessenyei, Cipf, (Paulik I., 73. p.) – Lehoczki, Fekete (Ignácz J., a szünetben). Edző: Huszák Géza
MÁTÉSZALKA: Nagy K. – Ésik, Unchiás, Nagy II S. – Szender, Balogh Gy., Seres (Szakács, 89. p.), Orosz, Sipos – Ádámszki (Pitács, 82. p.), Balogh J. (Torda (87. p.). Edző: Virovecz Pál
GÓLSZERZÔ: Márton a 42. percben a Fekete buktatásáért megítélt büntetőből lőtt a kapu bal oldalába (11-esből, 1–0). Seres a 44. percben 20 méteres szabadrúgásból a jobb alsó sarokba lőtt(1–1). Szender a 76. percben Ádámszki hét méterről a bal alsó sarokba fejelt (1–2)

Orosháza–Bőcs 2–0 (0–0)
Orosháza, Mátrai-stadion, 200 néző. Vezette: Harsányi (Seres, Bodnár)
OROSHÁZA: Such – Ferenczi, Molnár, Szrenka, Szabó N. – Kiss, Dobi, Belvon, Pozsár (Csiszár, 87. p.)– Jakab (Lovas, 65. p.), Hadár (Baranyai, 75. p.). Edző: Fodor Sándor
BÔCS: Balázs – Sipos, Takács, Kovács T., Vass – Szakszon, Nagy, Török (Szabó Á., 85. p.), Vodila – Gaál (Zsarnai, 85. p.), Ondó. Játékos-edző: Kulcsár Sándor
GÓLSZERZÔ: Dobi két méterről a kapu közepébe lőtt (1–0). Belvon 15 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2–0)

Makó–Tiszaújváros 7–2 (4–0)
Makó, 400 néző. Vezette: Bendik (Vida, Albert)
MAKÓ: Ménesi – Görög (Sümeghy. 62. p.), Dálnaki (Klucsó, 62. p.), Magyar, Kazán – Bagi, Kondacs, Brakszatórisz (Mádi, 62. p.), Kis – Maróti, Varga. Edző: Kolozsvári János
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Gaskó, Kazár, Szabó, Orosz (Gulácsi, 46. p.) – Németi, Járai, Szilágyi, Osváth – Vicickó (Szegedi, 69. p.), Papp. Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Varga a 20. percben három méterről bólintott a jobb alsó sarokba (1–0). Varga a 21. percben 10 méterről helyezett a kapu jobb oldalába (2–0). Dálnaki a 24. percben öt méterről fejelt a hálóba (3–0). Maróti a 40. percben egy lépésről fejelte a labdát a bal alsó sarokba (4–0). Maróti a 46. percben nyolc méterről lőtt a hosszú sarokba (5–0). Papp az 55. percben öt méterről fejelt a kapu közepébe (5–1). Klucsó a 75. percben éles szögből a kapu bal oldalába bombázott (6–1). Gulácsi a 78. percben 14 méterről helyezett a hálóba (6–2). Maróti a 80. percben az ötösről perdített a bal alsó sarokba (7–2)

Kazincbarcika–Baktalórántháza 1–0 (0–0)
Kazincbarcika, 500 néző. Vezette: Telek Á. (Kóródi II L., Kelemen A.)
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Hanász, Bányai, Kovács Richard, Harnócz – Engi (Bari, 86. p.), Kovács Roland, Deák J., Kerekes – Kovács II P. (Boczki, 81. p.), Kovács I P. (Sebők, 89.p.) Edző: Koleszár György
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Bodnár (Gégény, 73. p.), Kiss G., Illés P. – Deák I., Baka, Kozma, Rakóczi, Illés L. (Komi, 78. p.) – Gdovin, Minyin.
Játékos-edző: Gdovin János
GÓLSZERZÔ: Kovács I P. a 71. percben 12 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–0)

Winner Sport-csoport

ESMTK–Budakalász 4–2 (1–2)

Ady E. út, 300 néző. Vezette: Veres L. (Márkus T., Takács A.)
ESMTK: Gerstenbrein – Czakó, Péter, Kütsön – Udvarev (Keresztes, 60. p.), Szőke, Bukva, Tornyai, Orbán – Farkas (Simon, 79. p.), Fehér Cs. (Ribi, az 55. p.). Edző: Ebedli Ferenc
BMSE: Veres – Borus, Kult, Kosznovszky, Rakita (Balogh, 66. p.) – Hamar, Huszár, Kiss, Völgyi – Árvai, Lestár (Mikcman 62. p.). Edző: Tóth József
GÓLSZERZÔ: Rakita a 2. percben Huszár szöglete után fejelte a labdát a kapuba (0–1). Farkas a 8. percben közelről lőtte a kapuba a labdát (1–1). Árvai a 41. percben az ötösről a kapus fölött átemelte a labdát a hálóba (1–2). Szőke az 50. percben 25 méterről szabadrúgásból lőtte a kapuba a labdát (2–2). Ribi az 59. percben, egy szabadrúgás utáni kavarodást követően rúgta a labdát a kapuba (3–2). Ribi a 71. percben 20 méterről a hosszú sarokba lőtte a labdát (4–2)
KIÁLLÍTVA: Kult (a gólhelyzetben lévő Ribit buktatta) a 73., Völgyi (második sárga lap után) a 80. percben

Pilisvörösvár–Szigetszentmiklós 0–0
Pilisvörösvár, 150 néző. Vezette: Berger (Medovarszki, Szpisják)
PILISVÖRSVÁR: Jeszenszky – Wohl, Minárik, Balázs, Balogh – Marosi, Pálvölgyi, Várkonyi (László, 73. p.), Lovas – Sági, Lukács. Edző: Schróth Lajos
SZIGETSZENTMIKLÓS: Cser – Somogyi, Szente, Simon (Nagy, 75. p.) – Ránits, Tóth, Sirmán, Frank, Mersich, – Deli, Ugrai (Halász, a szünetben). Edző: Nahóczky Attila

Diego FC-Dabas–Soroksár 2–0 (1–0)
Dabas, 800 néző. Vezette: Sóti (Kujbus, Kerékgyártó)
DABAS: Szatmári – Pánczél, Ócsai, Funk – Perger, Bálint, (Máthé, 55. p.), Schrancz (Semsei, 61.p.), Aranyos, Volenszki – Váczi, Aubel (Takács, 74. p.). Szakmai igazgató: Horváth Pál
SOROKSÁR: Szalontai – Bacsó, Elekes, Szigeti, Herczeg – Nagy (Mihályi, a szünetben), Tóth, Kormos, Babó – Kozarek, Ujhegyi (Páczi, 83. p.). Edző: Elekes József
GÓLSZERZÔ: Aubel a 9. percben két méterről passzolta a bal alsó sarokba a labdát (1–0). Volenszki a 87. percben öt méterről gurította a labdát a kapuba (2–0)