2003.03.26. 21:48
Hummel-csoport

Petőháza–Kaposvölgye 1–3 (0–2)

Petőháza, 100 néző. Vezette: Nyekita (Tamássy, Száva)
PETÔHÁZA: Takács –Riedinger, Németh, Drugon (Simon, a szünetben.) – Preiner, Steiner, Szpevár, Füsi – Gulyás, Horváth (Fekete, a szünetben), Kovács (Tóth, a szünetben). Edző: Horváth György
KAPOSVÖLGYE: Kakas – Bencze, Pintér, Tamás, Szabó – Horváth, Novák (Bázel, 89. p.), Virág, Dede – Petronovics (Farkas, 74. p.), Neubauer. Edző: Hanusz János
GÓLSZERZÔ: Virág a 31. percben 18 méterről a bal felső sarokba lőtt (0–1). Neubauer a 42. percben nyolc méterről fejelt a hálóba (0–2). Virág a 78. percben az ötös sarkáról lőtt a sarokba (0–3). Takács a 90. percben a Füsi buktatásáért megítélt büntetőt értékesítette (11-esből, 1–3)
JÓ: Németh, ill. Kakas, Tamás, Szabó, Virág, Neubauer

Szekszárd–PVSK 2–2 (0–0)
Szekszárd, 250 néző. Vezette: Mészáros I. (Kovács Zs., Balogh J.)
SZEKSZÁRD: Horváth B. – Kiss Cs., Fehér, Mészáros I., Barics – Torma, Bozsér, Mosonyi, Vizdár – Tálas, Kiss T. Edző: Dienes Pál
PVSK: Vukmann – Bernula (Lukovics, a szünetben), Halla, Dénes, Laki – Herger (Sömjén, 90. p.), Strigencz, Szakály, Veres – Magyar (Demeter, 55. p.), Porkert. Edző: Lőrincz Sándor
GÓLSZERZÔ: Kiss T. a 60. percben az ötös jobb oldali sarkáról lőtt a felső sarokba (1–0). Mosonyi a 62. percben öt méterről fejelte a kapu közepébe a labdát (2–0). Demeter a 70. percben büntetőből lőtt a kapu jobb alsó sarkába (11-esből, 2–1). Szakály a 74. percben nyolc méterről a jobb alsó sarokba lőtt (2–2)
JÓ: Bozsér, Barics, ill. Porkert, Demeter, Szakály

Sárvár–Komlói Bányász 2–2 (0–0)
Sárvár, 300 néző. Vezette: Böröczi (Szalai Zs., Deutsch)
SÁRVÁR: Antal – Palkovics, Sipos, Subicz (Nagy, 72. p.), Pupp – Vajda, Szabó, Heinczinger, Beke – Fodor, Schimmer (Pokmecz, 51. p.). Edző: Marton Róbert
KOMLÓ: Demhardt – Fodor, Augustin, Tallósi, Both – Balázs, Méhn, Priol, Madar – Tormai, Müller (Varga, 31. p., Koller, 86. p.). Edző: Ott József
GÓLSZERZÔ: Varga a 65. percben, bal oldali szögletrúgás után a védőkről kipattanó labdát nyolc méterről a jobb felső sarokba lőtte (0–1). Fodor a 75. percben a jobbösszekötő helyén kilépett, és 14 méterről a jobb alsó sarokba továbbította a labdát (1–1). Madar a 78. percben az Antalról kipattanó labdát 15 méterről emelte a léc alá (1–2). Nagy a 85. percben a jobb oldalról középre ívelt labdát 11 méterről fejelte a kapu közepébe (2–2)
KIÁLLÍTVA: Palkovics (felvágta a gólhelyzetben lévő Madart) a 70. percben
JÓ: Sipos, Fodor, ill. Tallósi, Madar

Tatai HAC–Marcali 0–0
Tata, 400 néző. Vezette: Hadnagy (Ember, Haris)
TATA: Berecz – Tóth Z., Németh, Veréb, Ferkó – Schmidtmayer, Bombicz, Unger (Kádas, 54. p.), Határvölgyi – Andai, Pankotai. Edző: Ferling Béla
MARCALI: Kiri – Pozder, Makszimics, Szabó, Vass – Djisalov, Horváth, Nagy – Fábián (Mohovics, 85. p.), Turczka, Németh (Orosz, 55. p.). Edző: Menczeles Iván
JÓ: Veréb, ill. Kiri, Truczka, Pozder

Veszprém–Balatonlelle 1–1 (0–1)
Veszprém, 300 néző. Vezette: Kepe (Gyarmati, Timbikovics)
VESZPRÉM: Varga – Trampler, Lantai, Foki, Hompoth – Kozma (Szabadfi, 58. p.), Nagy (Pákai, 38. p.), Ördög (Szőllőskei, 63. p.), Király – Bényi, Szegletes. Edző: Hannich Péter
BALATONLELLE: Gyenes – Kovács, Kenéz (Graszl, 35. p.), Buzsáki, Vidakovics – Takács, Kolovics, Földes, Himics – Silimon (Bényei, 84. p.), Galgóczi. Edző: Bőzsöny János
GÓLSZERZÔ: Galgóczi a 16. percben öt méterről a bal alsó sarokba pörgette a labdát (0–1). Bényi a 83. percben 15 méterről gurított a bal sarokba (1–1)
KIÁLLÍTVA: Szegletes (a játékvezető megsértéséért) a 75. percben
JÓ: Hompoth, Pákai, ill. Buzsáki, Kolovics, Galgóczi

Szabolcs Gabona–csoport

Kazincbarcika–Tiszaújváros 7–0 (2–0)
Kazincbarcika, 300 néző. Vezette: Veres L. (L. Tóth L., Takács A.)
KAZINCBARCIKA: Nagy G. – Hanász, Bányai (Odrobéna, 81. p.), Kovács R., Harnócz (Bari, 42. p.) – Orosz, Deák, Kerekes, Sebők – Kovács II P. (Boczki, 60. p.), Kovács I P. Edző: Koleszár György
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Tomori, Kazár, Szilágyi – Vicickó, Szabó (Gaskó, a szünetben), Osváth, Járai, Nagy R. (Bene, 81. p.) – Gulácsi B. (Szegedi, a szünetben), Kukta. Edző: Czerva Zoltán
GÓLSZERZÔ: Deák a 20. percben 16 méterről lőtt a jobb sarokba (1–0). Kovács II P. a 32. percben három méterről lőtt a léc alá (2–0). Kovács II P. a 63. percben közelről a bal sarokba helyezett (3–0). Kovács II P. a 77. percben Deák átadását követően helyezett a kapu bal oldalába (4–0). Deák a 82. percben szabadrúgásból, 24 méterről a jobb sarokba lőtt (5–0). Odrobéna a 88. percben szöglet után négy méterről fejelt a kapu jobb oldalába (6–0). Boczki a 89. percben három lépésről a jobb sarokba helyezett (7–0)
JÓ: Kovács R., Deák, Kerekes, Kovács II P., Hanász, ill. Vicickó

Szeged–Bőcs 2–0 (2–0)
Szeged, 150 néző. Vezette: Némethy (Vígh, Tumó)
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Puskás – Kulacsik (Bali, 74. p.), Csúri, Babos, Bány, Fábián – Dóra, Kurucsai. Edző: Szalai István
BÔCS: Balázs – Simon, Kovács T., Takács, Farkas J. – Sipos, Irhás (Vodila, 56. p.), Vass, Szakszon – Kulcsár, Gaál (Boros, 72. p.). Játékos-edző: Kulcsár Sándor
GÓLSZERZÔ: Babos a 2. percben hat méterről a kapu közepébe lőtt (1–0). Bány a 28. percben a Fábián buktatásáért megítélt büntetőből a jobb sarokba helyezte a labdát (11-esből, 2–0)
KIÁLLÍTVA: Kovács T. (második sárga lap után) a 28. percben
JÓ: Mórocz, Babos, ill. Kulcsár

Nyírbátor–Kertvárosi FC 0–2 (0–1)
Nyírbátor, 400 néző. Vezette: Strehó (Márkus, Cseres)
NYÍRBÁTOR: Mónus – Kovács M., Balogh Z., Tóth T., Czerula – Fórián, Erdei Z., Gerliczki (Huszti, 16. p.), Bernáth – Lőrincz (Erdei L., 83. p.), Tóth A. (Pálvölgyi, 57. p.). Edző: Tóth János
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Márton, Ambrusz, Homann – Domokos (Ignácz Z., 64. p.), Varga E., Fekete (Bessenyei, 77. p.), Illés Gy. – Lehoczki, Marcsek (Ignácz J., 55. p.). Edző: Huszák Géza
GÓLSZERZÔ: Varga E. a 42. percben 20 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (0–1). Fekete a 47. percben 18 méterről a bal alsó sarokba csavarta a labdát (0–2)
JÓ: Kovács M., Czerula, Tóth T., ill. Varga E., Homann, Illés Gy., Lehoczki

Gyula–Baktalórántháza 1–1 (0–0)
Gyula, 200 néző. Vezette: Kalmár (Lászlai, Koszó)
GYULA: Steigerwald – Lázok, Socaciu, Géczi, Papp (Lakatos, 70. p.) – Hóbel, Tamási, Dobray, Semjéni – Árgyelán, Boruzs. Edző: Szabó Attila
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petronics – Szenes, Deák, Illés, Kiss – Kozma (Bodnár, 87. p.), Baka, Rakóczi, Komi – Gdovin (Gégény, 40. p.), Minyin (Marics, 61. p.). Játékos-edző: Gdovin János
GÓLSZERZÔ: Árgyelán a 49. percben öt méterről lőtt a kapuba (1–0). Illés a 71. percben hat méterről felejte a kapuba a labdát (1–1)
JÓ: Socaciu, Géczi, ill. Baka

Orosháza–Mátészalka 0–1 (0–1)
Orosháza, 200 néző. Vezette: Filus (Berger, Heibl)
OROSHÁZA: Such – Serban, Ferenczi, Molnár, Szrenka – Kovács P. (Baranyai, 82. p.), Pozsár, Kiss (Belvon, 62. p.), Dobi – Hadár, Jakab (Szabó, a szünetben). Játékos-edző: Belvon Attila
MÁTÉSZALKA: Nagy K. – Ésik, Ricsei, Nagy II S., Orosz – Balogh Gy., Balogh J., Seres (Torda, 89. p.), Sipos – Popan (Pitács, 88. p.), Ádámszki. Edző: Virovecz Pál
GÓLSZERZÔ: Popan a 25. percben négy méterről lőtt a kapuba (0–1)
KIÁLLÍTVA: Hadár (második sárga lap után) a 70. percben
JÓ: Szrenka, Serban, ill. Nagy K., Nagy S., Balogh J.

Makó–Ózdi Kohász 0–2 (0–1)
Makó, 300 néző. Vezette: Medovarszki (Spisják, Vári)
MAKÓ: Ménesi – Görög, Dálnaki, Magyar, Kazán – Bagi, Brakszatórisz, Varga, Kiss – Maróti, Mádi (Klucsó, a szünetben). Edző: Kolozsvári János
ÓZD: Uhrin – Wettorázzi, Ács, Bócz, Tóth K. – Penti, Kádár, Kun (Füleki, 53. p.), Tóth Zs. (Buza, a szünetben), Sivák – Konyha (Sinkó, 71. p.). Edző: Fitos József
GÓLSZERZÔ: Penti a 26. percben 17 méterről a jobb felső sarokba ívelte a labdát (0–1). Penti a 86. percben tíz méterről gurított a bal alsó sarokba (0–2)
JÓ: Magyar, Dálnaki, ill. Uhrin, Ács, Sivák, Penti

Winner Sport–csoport

Dabas–Budafok 3–2 (2–0)

Dabas, 500 néző. Vezette: Wenczel (Székely, Feczkó)
DABAS: Balázs Z. – Pánczél, Ócsai, Funk – Perger, Bálint, Váczi, Aranyos (Semsei, 63. p.), Volenszki – Takács (Schrancz, 63. p.), Aubel (Bimbó, 63. p.). Szakmai igazgató: Horváth Pál
BUDAFOK: Balázs L. – Szabó, Polgár, Németh – Süveges, Bősze, Kozma (Kiss, 88. p.), Méhes, Váradi (Gál, 38. p.) – Papp, Polákovics (Havrán, 84. p.). Edző: Takács László
GÓLSZERZÔ: Aubel a 3. percben hat méterről a jobb felső sarokba fejelte a labdát (1–0). Aubel a 23. percben fordulásból, 10 méterről a felső sarokba bombázott (2–0). Papp az 58. percben 18 méterről vágta a labdát a léc alá (2–1). Polákovics a 62. percben büntetőből a jobb felső sarokba lőtt (11-esből, 2–2). Bimbó a 90. percben nyolc méterről a jobb felső sarokba emelte a labdát (3–2)
JÓ: Pánczél, Váczi, Wolenszki, ill. Balázs L., Polgár

Ebedli Ferenc joggal mutatta a gyôzelem jelét, hiszen az ESMTK öt góllal verte ellenfelét
ESMTK–Kiskunhalas 5–0 (3–0)
Ady Endre út, 200 néző. Vezette: Sóthy (Tompos, Száraz)
ESMTK: Szerovay – Kütsön, Bukva, Péter, Orbán – Marosfalvi, Szőke (Kovács, 70. p.), Keresztes (Tornyai, a szünetben), Takács – Farkas (Ribi, 60. p.), Fehér. Edző: Ebedli Ferenc
KISKUNHALAS: Berta – Szabadi, Gál, Mogyorós, Duzmath – Bencze (Szabó, 53. p.), Vaczó (Collins, 73. p.), Márton, Tiba – Kovács, Váradi (Nosza, 63. p.). Edző: Michna István
GÓLSZERZÔ: Szőke a 16. percben szabadrúgásból rúgta a labdát a kapuba (1–0). Farkas a 18. percben, egyéni akció után öt méterről passzolta a kapuba a labdát (2–0). Farkas a 35. percben átemelte a kapus fölött a labdát (3–0). Farkas a 47. percben a tizenhatos jobb széléről lőtte a labdát a jobb sarokba (4–0). Marosfalvi az 56. percben öt méterről fejelte a labdát a kapuba (5–0)
JÓ: Szerovay, Marosfalvi, Farkas, ill. Tiba

Pilisvörösvár–Soroksár 0–6 (0–1)
Pilisvörösvár, 50 néző. Vezette: Horváth S. (Erős, Vámos)
PILISVÖRÖSVÁR: Jeszenszky – Wohl, Minárik, Balázs G., Marosi – Várkonyi, Lovas (Lavicza, 84. p.), Sági, Balogh Z. – Cseri (Pálvölgyi, 65. p.), Balogh B. (László, 60. p.). Edző: Schróth Lajos
SOROKSÁR: Szalontai – Nagy, Elekes Zs., Bacsó, Babó – Helgert (Újhegyi, a szünetben), Tóth, Kormos (Páczi, 80. p.), Mihályi (Herczeg, 63. p.) – Kozarek, Bene F. Edző: Elekes József
GÓLSZERZÔ: Kozarek a 40. percben hat méterről rúgta a labdát a kapu közepébe (0–1). Kozarek az 50. percben 12 méterről lőtt a jobb sarokba (0–2). Kozarek az 57. percben öt méterről lőtt a kapu bal oldalába (0–3). Újhegyi a 77. percben 14 méterről lőtt a kapu közepébe (0–4). Páczi a 82. percben nyolc méterről lőtt a jobb sarokba (0–5). Bene a 86. percben hét méterről lőtt a jobb sarokba (0–6)
KIÁLLÍTVA: Marosi (lerántotta ellenfelét) a 78. percben
JÓ: Minárik, ill. Nagy, Elekes Zs., Kozarek

Dorog–Vác 0–0
Dorog, 300 néző. Vezette: Kujbus (Ortó, Kerékgyártó)
DOROG: Hauer – Nádasi, Csató, Bodó, Faragó – Pandur T. (Honosi, 90. p.), Haász, Czipper, Hégli (Gyúró, 70. p.) – Takó, Brandhuber (Bergendi, 55. p.). Játékos-edző: Borsos Vilmos
VÁC: Kiss Sz. – Greff, Molnár, Ráki, Blaskó – Rusvay, Gulyás, Mile (Kempf, 25. p.), Szabó – Bozori (Mayki, 82. p.), Baki (Madar, 75. p.). Edző: Kovács Ervin
JÓ: Hauer, Csapó, Bodó, ill. Kiss Sz., Molnár, Ráki

Szigetszentmiklós–Kistarcsa 3–2 (3–1)
Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Telek (Tóth, Varga)
SZIGETSZENTMIKLÓS: Cser – Somogyi, Szente, Simon (Mészáros, 62. p.) – Ránits, Tóth (Kindornay, 81. p.), Sirmán, Mersich, Frank – Deli, Csák (Ugrai, 86. p.). Edző: Nahóczky Attila
KISTARCSA: Varró – Tóth Gy., Milovanovics (Jenei, 60. p.), Gricajuk, Zsemle – Adamcsek, Bernáth, Tóth J., Tábori (Vörös, 75. p.) – Burillák (Vizi, 62. p.), Jávor. Edző: Bücs Zsolt
GÓLSZERZÔ: Somogyi a 17. percben 5 méterről csúsztatta a labdát a kapuba (1–0). Burillák a 21. percben 16 méterről lőtt a kapuba (1–1). Frank a 30. percben büntetőből lőtt a kapu jobb oldalába (11-esből, 2–1). Deli a 42. percben az ötösről lőtt a kapuba (3–1). Tóth Gy. a 71. percben hat méterről fejelt a kapu közepébe (3–2)
KIÁLLÍTVA: Adamcsek (visszarántásért) a 88. percben
JÓ: Somogyi, Szente, Mersich, Deli, Csák, ill. Tóth Gy.

Pénzügyőr–Budakalász 0–1 (0–1)
Pasarét, 100 néző. Vezette: Berki (Nagy, Iványi)
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Bocsó, Kiszely (Bősze, 80. p.), Vainer – Zátnok, Szabó (Csillag, 70. p.), Balázs, Miklósvári, Pavkó – Mohai, Rajkó. Edző: Eipel Ferenc
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Rakita, Kult, Kosznovszky, Matók (Nickmann, 80. p.) – Kiss, Tomasek (Kane, a szünetben), Hamar (Balogh, 90. p.), Huszár – Lestár, Völgyi. Edző: Tóth József
GÓLSZERZÔ: Huszár a 10. percben öt méterről fejelte a kapuba a labdát (0–1)
JÓ: Stefán, Vainer, ill. Szendrei, Huszár, Lestár