Hummel-csoport
Alsóházi rájátszás
PVSK–Veszprém 0–10 (0–5)

Pécs, 100 néző. Vezette: Kovács Zs. (Golubics, Száraz)
PVSK: Vukmann – Bernula, Halla (Pericsevics, a szünetben), Laki – Lukovics, Herger, Gyócsi (Darabos, a szünetben), Dénes (Magyar, 61. p.), Sömjén – Demeter,Veres. Edző: Lőrincz Sándor
VESZPRÉM: Varga (Bertalan, 25. p.) – Foki, Lantai, Trampler – Hompoth, Katona, Finta, Király – Maróti (Kozma, 41. p., Szabadfi a 70. p.), Szegletes, Bényi. Edző: Bozai Gyula
GÓLSZERZÔ: Szegletes a 11. percben ötösről fejjel a bal alsó sarokba csúsztatta a labdát (0–1). Bényi a 14. percben négy méterről a hálóba gurított (0–2). Szegletes a 21. percben büntetőből jobb lábbal laposan a kapu bal oldalába helyezett (11-esből, 0–3). Hompoth a 31. percben öt méterről a bal alsó sarokba bólintotta a labdát (0–4). Szegletes a 40. percben hét méterről a jobb felső sarokba emelte a labdát (0–5). Finta az 53. percben nyolc méterről a kapu jobb oldalába fejelte a labdát (0–6). Szegletes az 58. percben kilenc méterről a bal alsó sarokba helyezett (0–7). Szegletes a 66. percben négy méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát (0–8). Lantai a 81. percben közelről fejelt a kapuba (0–9). Király a 85. percben 12 méterről, ballal, nagy erővel a bal alsó sarokba bombázott (0–10)
JÓ: Herger, ill. Szegletes, Király, Finta, Bényi

Szabolcs Gabona-csoport
Felsőházi rájátszás
Szeged–Kertvárosi FC 2–0 (0–0)

Szeged, 250 néző. Vezette: Vad II I. (Kiss Gy., Gaál)
SZEGED: Halász – Gelbman, Mórocz, Puskás – Kulacsik, Babos, Csúri, Bány, Krausz – Dóra, Kurucsai. Edző: Szalai István
KERTVÁROS: Balogh Z. – Hegedűs, Ambrusz, Márton, Homann – Domokos, Bessenyei (Ignácz Z., 59. p.), Illés, Cipf – Marcsek (Fekete, 75. p.), Ignácz J. Edző: Huszák Géza
GÓLSZERZÔ: Dóra a 70. percben 14 méterről a jobb alsó sarokba helyezett (1–0). Bány a 84. percben 13 méterről a bal alsó sarokba lőtte a labdát (2–0)
JÓ: Halász, Csúri, Bány, Dóra, ill. Domokos, Illés

Tiszaújváros–Gyula 7–4 (1–1)

Tiszaújváros, 100 néző. Vezette: Veres (Bodnár, Seres)
TISZAÚJVÁROS: Juhász – Gaskó, Kazár, Németi, Járai (Szabó, 72. p.) – Szilágyi (Nagy, 86. p.), Vicickó (Bene, 77. p.), Pap, Czerva N. – Orosz, Gulácsi. Edző: Czerva Zoltán
GYULA: Sándor – Socaciu, Géczi, Lázok, Papp – Tamási, Árgyelán, Czifrák (Gajdács, 46. p.), Lakatos – Zöld (Hóbel, 46. p.), Boruzs (Tóth, 61. p.). Edző: Szabó Attila
GÓLSZERZÔ: Pap a 12. percben 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–0). Czifrák a 25. percben hat méterről a kapu közepébe helyezett (1–1). Szilágyi az 51. percben 17 méterről szabadrúgásból a bal alsó sarokba bombázott (2–1). Pap az 53. percben harminc méterről az üres kapuba ívelt (3–1). Gulácsi az 56. percben 13 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba (4–1). Vicickó a 66. percben büntetőből a jobb alsó sarokba helyezett (11-esből, 5–1). Tamási a 72. percben négy méterről a kapuba gurított (5–2). Tóth a 75. percben négy méterről a kapu közepébe talált (5–3). Tóth a 85. percben közelről az üres kapuba paszszolt (5–4). Gulácsi a 89. percben 18 méterről a jobb felső sarokba bombázott (6–4). Gulácsi a 92. percben két méterről lőtte a labdát a kapuba (7–4)
KIÁLLÍTVA: Lázok (hátulról belerúgott Gulá-csiba) a 45. percben
JÓ: Pap, Gulácsi, Vicickó, Németi, Járai, Szilágyi, Kazár, ill. Tóth

Winner Sport-csoport
Dorog–Szigetszentmiklós 2–1 (0–0)

Dorog, 400 néző. Vezette: Makk (Balogh, Egedy)
DOROG: Molnár – Faragó, Csapó, Kriska, Horváth G. – Hídvégi, Bodó, Czipper (Haász, 58. p.), Pandur T. (Nádasi, 58. p.) – Bergendi (Takó, 65. p.), Merényi. Edző: Morecz László
SZIGETSZENTMIKLÓS: Helm – Somogyi, Szente, Tóth Sz. –Ránits (Nagy, 20. p., Haász, 82. p.), Mészáros, Mersich, Frank – Simon – Csák, Ugrai (Deli, 77. p.). Edző: Nahóczky Attila
GÓLSZERZÔ: Simon az 50. percben 18 méterről szabadrúgásból a sorfal mellett csavarta a labdát a bal sarokba (0–1). Haász a 70. percben 25 méterről éles, lapos lövést küldött a jobb sarokba (1–1). Haász a 79. percben Merényi nagyszerű, lapos beadását először a kapusba lőtte, majd a visszapattanó labdát hat méterről a kapu közepébe lőtte (2–1)
JÓ: Csapó, Kriska, Hídvégi, Bodó, Haász, ill. Szente, Mészáros, Frank, Simon

Kistarcsa–Pilisvörösvár 3–2 (0–2)

Pesti út, 200 néző. Vezette: Ábrahám (Puskás, Kerékgyártó)
KISTARCSA: Varró – Milovanovics – Gricajuk, Szőke (Vizi, 78. p.), Tóth – Szabados, Jenei, Bernáth, Tábori – Jávor, Burillák. Edző: Bücs Zsolt
PILISVÖRÖSVÁR: Balázs Zs. – Minarik, Balázs G., Cseri – Lavicza (Pálvölgyi, a szünetben), Balogh B., Lovas (Marosi, 69. p.), László, Várkonyi – Sági (Balogh Z., 80. p.), Lukács. Edző: Schróth Lajos
GÓLSZERZÔ: Balázs G. a 11. percben nyolc méterről a jobb felső sarokba fejelt (0–1). Sági a 18. percben hét méterről a kapu közepébe gurította a labdát (0–2). Burillák a 67. percben tíz méterről a kapu közepébe fejelte a labdát (1–2). Burillák a 71. percben egy méterről a kapu közepébe lőtte a labdát (2–2). Vizi a 90. percben öt méterről a jobb alsó sarokba lőtte a labdát (3–2)
KIÁLLÍTVA: Jávor (reklamálásért) a 22., Balázs G. (második sárga lap után) a 37., Minarik (reklamálásért) az 56., Lukács (reklamálásért) a 75. percben
JÓ: Milovanovics, Jenei, Bernáth, Burillák, ill. Balogh B., Lukács

Budakalász–Soroksár 2–1 (1–0)
Budakalász, 300 néző. Vezette: Vida (Kujbus, Takács)
BUDAKALÁSZ: Szendrei – Borus, Kult, Kosznovszky, Völgyi – Hamar (Csoba, 62. p.), Kiss, Tomasek, Lestár, Huszár (Nickmann, 88. p.), Kane (Matók, 70. p.). Edző: Tóth József
SOROKSÁR: Szalontai – Nagy, Elekes Zs., Szigeti, Babó, Helger (Polyák, 60. p.), Tóth, Kormos, Páczi, Bene, (Mihályi, 60. p.), Kozarek. Edző: Elekes József
GÓLSZERZÔ: Lestár a 40. percben nyolc méterről a kapuba fejelte a labdát (1–0). Polyák a 70. percben tíz méterről a kapu közepébe lőtt (1–1). Tomasek a 75. percben hat méterről a kapu jobb oldalába lőtt (2–1)
JÓ: Tomasek, Huszár, Lestár, Kult, Kosznovszky, ill. Elekes, Polyák

Pénzügyőr–Kiskunhalas 5–3 (3–1)
Pasaréti út, 100 néző. Vezette: Demeter (Haris, Tamássy)
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Mihalik, Zsolnai, Vai-ner, Zátrok – Szabó, Bocsó, Balázs (Hadobás 82. p.), Megyeri – Mohai, Rajkó (Szalai a szünetben). Edző: Eippel Ferenc
KISKUNHALAS: Berta – Márton, Gál, Kovács, Duzmath – Vaczó (Váradi a szünetben), Ádám, Szabadi, Thiba (Collins 77. p.) – Schlachtovszki, Horváth. Edző: Michna István
GÓLSZERZÔ: Szabó az 1. percben Zátrok pontos passzát egyből öt méterről a kapuba rúgta (1–0). Rajkó a 2. percben középről, tíz méterről emelte a labdát a kapuba (2–0). Rajkó a 6. percben öt méterről vágta a labdát a kapuba (3–0). Szabadi a 23. percben értékesítette a Kovács felrúgásáért megítélt büntetőt (11-esből, 3–1). Schlachtovszki az 53. percben a kapu bal sarkától fejelte a labdát a kapuba (3–2). Szabó a 75. percben három méterről a kapus mellett fejelt a kapuba (4–2). Megyeri a 80. percben egyedül vezette a labdát a kapusra, majd a hosszú sarokba lőtt (5–2). Horváth a 82. percben szabadrúgás után lőtte a kapuba a labdát (5–3)
JÓ: Zátrok, Megyeri, Mohai, ill. Kovács