Veszprémi LC–Petőháza 4–2 (2–2)

Veszprém, 100 néző. Vezette: Kepe (Horváth S., Szalai Zs.)
VESZPRÉM: Varga – Foki, Lantai, Trampler –Hompoth, Katona (Nagy, 60. p.), Finta (Pákai, 46. p.), Király – Maróti, Szegletes, Bényi (Ördög, 46. p.). Edző: Bozai Gyula
PETÔHÁZA: Takács – Riedinger, Németh, Drugon (Szabó Á., 80. p.), Simon – Steiner, Szpevár, Preiner, Füsi – Gulyás (Kovács, 82. p.), Zsirai (Szabó D., 84. p.). Edző: Horváth György
GÓLSZERZÔ: Füsi a 13. percben hét méterről a kapus fölött emelt a hálóba (0–1). Szegletes a 24. percben a kaputól húsz méterre, az oldalvonal mellől ívelt kapura, a labda a kint álló kapus fölött a jobb felső sarokba hullott (1–1). Takács a 26. percben a megítélt büntetőt a jobb sarokba lőtte (11-esből, 1–2). Hompoth a 39. percben a kapusról kipattanó labdát az ötösről lőtte a bal sarokba (2–2). Szegletes a 75. percben tíz méterről lőtt a jobb sarokba (3–2). Király a 80. percben tíz méterről kilőtte a bal alsó sarkot (4–2)
JÓ: Király, Szegletes, ill. Füsi

Pénteken játszották:
Felsőházi rájátszás
Tatai HAC–Szekszárdi UFC 0–1 (0–0)

Tata, 250 néző. Vezette: Horváth II G. (Egedy, Máté)
TATA: Berecz – Veréb, Németh T., Tóth Z. – Schmidtmayer, Bombicz, Lahos (Kuzma, 73. p.), Határvölgyi (Tóth N., 57. p.), Ferkó – Andai, Pankotai (Unger, a szünetben). Edző: Ferling Béla
SZEKSZÁRD: Horváth – Tóth P., Mosonyi, Barics (Vizdár, 86. p.), Gaál – Szentjobbi, Tálas (Mészáros Zs., 83. p.), Mészáros I., Torma – Kiss T., Czékmány. Edző: Dienes Pál
GÓLSZERZÔ: Kiss T. a 85. percben Tóth bal oldali beadása után öt méterről lőtte a labdát a kapu közepébe (0–1)
JÓ: Lahos, Bombicz, ill. Horváth, Tálas, Kiss T.

Szabolcs Gabona-csoport

FC Szeged–Ózdi Kohász 2–0 (0–0)

Szeged, 200 néző. Vezette: Bendik (Takács A., Albert)
SZEGED: Halász – Kulacsik, Mórocz, Krausz – Rácz, Csúri, Babos, Bány, Puskás – Dóra, Kurucsai (Bali, 89. p.). Edző: Szalai István
ÓZD: Altorjay –Vettorazzi, Bócz, Sivák – Penti, Ács, Búza, Kádár, Kun (Simkó, 65. p.) – Konyha (Szakács, 76. p.), Oltyán. Edző: Fitos József
GÓLSZERZÔ: Puskás a 47. percben 16 méterről a jobb alsó sarokba lőtt (1–0). Kurucsai a 71. percben, tíz méterről a kapuba emelt (2–0)
JÓ: Halász, Mórocz, Puskás, Kurucsai, ill. Altorjay, Kádár

Nyírbátor–Baktalórántháza 2–2 (0–1)

Nyírbátor, 500 néző. Vezette: Telek (Szalai, Haris)
NYÍRBÁTOR: Mónus – Kurucz, Balogh Z., Czerula, Tóth T. (Huszti, 57. p.), Fórián, Minczér (Csapos a szünetben), Kovács M. – Lőrincz, Erdei Z., Tóth A. (Dobi, 55. p.). Edző: Tóth János
BAKTALÓRÁNTHÁZA: Petranics – Bodnár, Deák, Baka, Kiss G. – Kozma A., Illés P., Illés L., Rakóczi (Komi, 73. p.) – Minyin, Gdovin. Játékos-edző: Gdovin János
GÓLSZERZÔ: Kiss G. a 38. percben Illés L. bal oldali szögletéből hat méterről a jobb alsó sarokba fejelt (0–1). Kovács M. a 69. percben hét méterről a bal alsó sarokba lőtt (1–1). Komi a 85. percben három méterről a bal alsó sarokba perdített (1–2). Lőrincz a 89. percben nyolc méterről a bal alsó sarokba lőtt (2–2)
JÓ: Kovács M., Lőrincz, Erdei Z., ill. Baka, Illés P., Rakóczi

Winner Sport-csoport

Szigetszentmiklós–Vác 0–0

Szigetszentmiklós, 300 néző. Vezette: Bukovics (Kujbus, Márkus)
SZIGETSZENTMIKLÓS: Helm – Somogyi, Tóth, Szente – Ránits (Halász, 46. p.), Mészáros, Mersich, Sirmán (Kindornai, 71. p.), Simon – Csák, Ugrai (Deli, 65. p.). Edző: Lehócky Attila
VÁC: Kiss – Greff (Mile, 58. p.), Mizt, Ráni, Koszora – Blaskó, Rusvai, Ozori – Bari (Szabó, 58. p.), (Magyar, 82. p.), Sándor, Szabó Z. Edző: Kovács Ervin
JÓ: Tóth, Mészáros, Szente, Mersich, ill. Koszora, Szabó Z., Sándor, Kiss

Dorog–Budafok 3–2 (0–0)
Dorog, 300 néző. Vezette: Mészáros I. (Kiss Gy., Tamássy P.)
DOROG: Molnár – Faragó, Csapó, Kriska (Pandur T., 58. p.), Horváth G. – Hídvégi (Takó, 40. p.), Bodó, Haász, Merényi (Nádasi, 46. p.) – Czipper, Sinkó. Edző: Morecz László
BUDAFOK: Frank – Papp Z. (Havrán, 58. p.), Németh, Gál (Szabó A., 60. p.) – Váradi, Méhes, Kiss K., Polgár – Süveges, Magosi, Bakonyi (Schnepf, 58. p.). Edző: Takács László
GÓLSZERZÔ: Faragó az 55. percben, bal oldali szabadrúgást követő kavarodás után tíz méterről a léc alá lőtt (1–0). Süveges a 71. percben büntetőből a bal felső sarokba lőtte a labdát (11-esből, 1–1). Czipper a 73. percben, jobb oldali szöglet után a jobb alsó sarokba fejelt (2–1). Pandur T. a 75. percben, két csel után nyolc méterről a jobb sarokba rúgta a labdát (3–1). Váradi a 78. percben húsz méterről lőtt a léc alá (3–2)
JÓ: Faragó, Csapó, Bodó, Takó, Czipper, ill. Polgár, Méhes, Váradi, Magosi

Pénzügyőr–Budakalász 0–1 (0–0)

Pasaréti út, 100 néző. Vezette: Varga L. (Makk, Szigetvári)
PÉNZÜGYÔR: Stefán – Vainer, Mihalik (Szalai, 60. p.), Sólyom, Kiszely, Mohai, Zátrok, Szabó, Bozsó, Zsolnai (Balázs, 75. p.), Megyeri (Pavkó, 70. p.). Edző: Eipel Ferenc
BUDAKALÁSZ: Veres – Boruzs, Kult, Rakita (Völgyi, 78. p.), Matók, Tomanek, Huszár (Csorba, 88. p.), Lestár, Kane, Hamar (Csorba, 85. p.), Princz. Edző: Tóth József
GÓLSZERZÔ: Kane az 55. percben öt méterről a kapu jobb sarkába lőtt (0–1)
JÓ: Stefán, Szabó, Mohai, ill. Kult, Matók, Huszár, Kane

Kistarcsai PFK–Soroksár 0–0
Pesti út, 100 néző. Vezette: Némethi A. (Szabó II J., Veres)
KISTARCSA: Varró – Szőke, Milovanovics, Tóth Gy., Szabados (Vörös, 80. p.) – Bernáth, Adamcsek, Tóth J., Tábori – Gricajuk, Vizi. Edző: Bücs Zsolt
SOROKSÁR: Szalontai – Herczeg (Bacsó, 16. p.), Elekes, Szigeti, Polyák (Mihályi, 61. p.) – Bagó, Nagy, Tóth A., Kokmos – Ujhegyi, Kozarek (Bene, 65. p.). Edző: Elekes József
JÓ: Milovanovics, Bernáth, Tábori, ill. Bacsó, Elekes, Tóth A.

Kiskunhalasi FC–Pilisvörösvár 4–0 (2–0)
Kiskunhalas, 100 néző. Vezette: Török (Herbály, Zámbó)
KISKUNHALAS: Lengyel – Turi, Duzmath, Szabadi – Horváth, Gál, Ádám, Márton (Sztaniszlav, 40. p.) – Collins, Kovács J. (Potásy, 79. p.), Schlachtovszky (Váradi, 62. p.). Edző: Michna István
PILISVÖRÖSVÁR: Balázs – Pálvölgyi, Wohl, Cseri – Marosi (Lazicza, 62. p.), Balogh B., Lovas, László, Várkonyi, Balogh Z. – Sági. Edző: Schróth Lajos
GÓLSZERZÔ: Gál a 31. percben Ádám beadását fejelte a hálóba (1–0). Collins a 44. percben 16 méterről lőtt a kapuba (2–0). Kovács J. a 48. percben tíz méterről lőtt a kapu közepébe (3–0). Kovács J. a 76. percben négy méterről gurított a jobb alsó sarokba (4–0)
JÓ: Duzmath, Collins, Kovács J., ill. Cseri