NB I B: Tatabánya FC–Dunakanyar FC-Vác 2–3

SÁRGA LAP
Szabó Z. (fellökte Demét) az 50., Mile (időhúzásért) a 84. percben

SZÖGLETARÁNY
6:4 (4:3)

2. perc: Koszora jobb oldali szabadrúgását követően Ráki emelkedett a legmagasabbra, és hét méterről úgy fejelte a labdát a kapuba, hogy az a bal kapufáról pattant a hálóba. 0–1
12. perc: Tóth Zoltán futott el a jobb szélen, a középpályás passzára pontosan érkezett középen Márkus, és 14 méterről, jobb belsővel, egyből a bal alsó sarokba lőtte a labdát. 1–1
40. perc: A tatabányai védők között Bari lépett be a 16-oson belülre, és bal oldalról, nyolc méterről, jobb belsővel, a bal alsó sarokba gurította a labdát. 1–2
85. perc: A frissen beálló Bozori rázta le védőjét a 16-os vonalánál, s a tizenegyespontról a kapu közepébe lőtte a labdát. 1–3
88. perc: Tóth Zoltán cselezgetett a váci 16-os előtt, majd remek passzt adott az ötösön álló Filipovicsnak, aki a kapust is kicselezte és közelről, jobbal, a jobb alsó sarokba rúgta a labdát. 2–3

A váciak már a 2. percben vezetést szereztek. A hat nap alatt három mérkőzést játszó Tatabánya fáradtnak tűnt, ám Márkus Tibor révén hamar egyenlített, de a vezetést már nem tudta megszerezni. Bari Jenő szerencsés góljával újra előnyhöz jutott a Vác, és a kitámadó Tatabánya ellen a csereként beálló Bozori Balázs a győzelmet jelentő gólt is megszerezhette.

Mestermérleg
Détári Lajos:
– Sokat kell még dolgoznunk ahhoz, hogy győztesen vívjuk meg a mérkőzéseket. A sikerhez az is kell, hogy a játékosok alázatosabbak legyenek a futball iránt.
Sándor István: – A kitűnő Tatabányát sikerült legyőznünk. Ez nem volt rossz munka.