A fehérvári kapuban: Hajdu Attila

SZ. J.SZ. J.
Vágólapra másolva!
2004.07.19. 20:38
Címkék
Miután a Videoton a múlt hét végén a ligától megkapta a lehetőséget az új labdarúgók igazolására, Székesfehérvárott alaposan beindult az üzlet.
Az már eldőlt, hogy a Ferencvárostól most nyáron távozott, 33 éves középpályás, Kriston Attila Székesfehérvárott folytatja a pályafutását. Csank János csapatával készül a tízszeres válogatott kapus, az előző idényben a Matáv Sopronban védő Hajdu Attila, és ha Daniel Tudt távozik, minden bizonnyal az ő nevével kezdődik majd a csapat összeállítása. A kiszemelt mezőnyjátékosok közül a diósgyőriek középpályása, Halgas Tibor, valamint a magyar mezőny tán legrutinosabb hátvédje, a 34 esztendős Kuttor Attila is a Videoton futballistája lesz.
A fehérváriaknál több saját nevelésű fiatallal hosszabb szerződést kötöttek, de fejlődésük érdekében NB II-es csapathoz adták kölcsön őket, hogy állandó tétmérkőzéseken folyamatosan szerepelhessenek, így Viniczai Ádám és Hart István Veszprémbe, Szénási Béla és Köntös Dániel az újonc NB II-es Felcsúthoz került.
Legfrissebb hírek

F1, Ausztrál Nagydíj, verseny

F1
1 órája

Szombati sportműsor: négy NB I-es meccs, pályán a Barca, Ligakupa-döntőt játszik a Liverpool

Minden más foci
6 órája

Holger Rune jutott be elsőként az Indian Wells-i tenisztorna döntőjébe

Tenisz
6 órája

A duplázó Mbappé vezérletével fordított és nyert a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
7 órája

Galambbal sakkozni – Ballai Attila publicisztikája

Bajnokok Ligája
7 órája

A Dunaszerdahely megnyerte a cseh-szlovák női kéziligát

Kézilabda
8 órája

Kilenc arany a Bocskai-emlékversenyen: bokszünnep is lett március 15-ből

Ökölvívás
8 órája

A hajrában harcolta ki a győzelmet a Monaco

Francia labdarúgás
9 órája
Ezek is érdekelhetik