NB I B: Tatabánya-Haladás 5-0

MOLNÁR JÓZSEFMOLNÁR JÓZSEF
2004.09.05. 21:48
SÁRGA LAP:
Filipovics (lerántotta Nagyot) a 28., Vaskó (elgáncsolta Kozmort) a 33., Balassa (elgáncsolta Filipovicsot) a 47., Legáth (elgáncsolta Filót) a 74. percben

SZÖGLETARÁNY: 4:2 (2:1)

14. perc: Ivitz középre ívelését a tizenegyes pontnál Filipovics fejelte tovább az érkező Márkushoz, aki kilenc méterről jobbal kapásból lőtt a bal felső sarokba. 1-0
48. perc: Filó ugratta ki Márkust, a csatár a védőket lefutva 11 méterről jobbal Kurucsai lába között lőtt a kapu közepébe. 2-0
81. perc: Sipos Zoltán beadására ismét Márkus érkezett, és az ötös sarkáról a jobb alsó sarokba csúsztatott. 3-0
82. perc: Kapushiba után a negyedik gólt is megszerezte Márkus, aki a Kurucsaitól elpattanó labdát egészen a gólvonalig vezette, majd kis szemtelenséggel a vonal mögött állította meg. 4-0
85. perc: Tóth Zoltán tört a tizenhatoson belülre, a középreadásra érkezett Filipovics, aki egy méterről hatalmas erővel bombázotta kapu közepébe. 5-0

Remek játékkal, ökörsütéssel és más meglepetésekkel készült a tatabányai klub a bányásznapra. Az ünnepen az egész csapat kiválóan játszott, és az utolsó negyedórában térdre kényszerítette ellenfelét. A fiatal játékosokkal felálló Haladásnak mindössze egyetlen kapuralövése volt a mérkőzésen, míg a tatabányai csatár Márkus Tibor négy góljával százszázalékos teljesítményt nyújtott.

Mestermérleg
Sisa Tibor:
- Ennél szebb ajándékot el sem tudtam volna képzelni a bányásznap tiszteletére.
Mihalecz István: - Óriási fizikai és rutinbeli különbség volt a két csapat között, fiatal játékosaim mindössze hetvenöt percig tudtak ellenállni.