Honvéd: elkezdték a felkészülést, Diegót és Abrahamot eladnák

Vágólapra másolva!
2010.06.24. 00:00
Címkék
Szerda délután elkezdte a felkészülést a 2010–2011-es szezonra a Budapest Honvéd Soproni Ligában szereplő  labdarúgócsapata.

A hatvanperces foglalkozáson huszonhárom játékost irányíthatott Massimo Morales vezetőedző: Németh Gábor, Tóth Iván, Kemenes Szabolcs, Kunsági Roland (kapusok); Takács Ákos, Hajdú Norbert, Gary Tavars, Cséke György, Fernando Cuerda, Sorin Botis, Hidi Patrik, Jean-Baptiste Akassou, Horváth Adrián, Dieng Cheikh Abass, Pablo Coira, Bojtor László, Moreira, Abraham Guie Gneki, Zsolnai Róbert, Angelo Vaccaro, Bajner Bálint, valamint az NB II-es csapattól érkező Sós Márkó és Novák Alexisz.

Próbajátékon szerepelt a brazil Danilo, aki a cseh Príbramnál játékosa volt Massimo Moralesnek. Mint ismert, a kispestiektől eddig csak Palásthy Norbert, Nagy Zoltán, Viliam Macko és Dragan Vukmir távozott, úgyhogy a keret feltöltése nem okozhat nagy problémát.

Debreceni válogatottbeli elfoglaltsága miatt kapott még kimaradást, Diego pedig családi okokból csak pénteken csatlakozik a csapathoz.

„Nem titok, Diegót és Abrahamot szeretnénk eladni – mondta Gács Pál, a Budapest Honvéd ügyvezető igazgatója a Nemzeti Sport munkatársának. – Kétezer-tizenegyig van szerződése a két játékosnak, jövőre szabadon távozhatnának, ők viszont nem kívánnak hosszabbítani a klubbal." 

A sportvezetőazt is elmondta, hogy fiatalokkal szeretnék pótolni a két légióst.

Az egyórás, jó hangulatú edzésen az erőnléti edzőé, Kasper Istváné volt a főszerep, bemelegítő futás, cicázás, majd félpályán történő nyolc a nyolc elleni játék szerepelt a programban. A szezon első (nem hivatalos) gólját Vaccaro szerezte.

Legfrissebb hírek

Súlyos könyöksérülést szenvedett a tornász Bácskay Csenge

Egyéb egyéni
1 perce

Rali ob: Turán Skodára váltott és esélyesként vág neki az idénynek

Egyéb autó-motor
13 perce

Több hétre kidőlt a győriek kiválósága

Kézilabda
37 perce

Rendkívüli nyitás a német játékospiacon is a klubvilágbajnokság előtt

Német labdarúgás
40 perce

A Premier League-ből érkezhet az új lipcsei edző – sajtóhír

Német labdarúgás
46 perce

Kiss Norbert profi szimulátorosként – is – folytatja

Egyéb egyéni
47 perce

Martinek János: Az élet eldönti, hogy az OCR-től látványosabb lesz-e az öttusa

Egyéb egyéni
54 perce

WADA: a jelenlegi elnöknek nem lesz ellenfele a tisztújításon

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik