FTC: A klub már elfelejtette Adamset, de a szurkolóknak van szívük - Jenner

Vágólapra másolva!
2014.12.04. 13:51
Julian Jenner, a labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK szélsője a tragikus körülmények között elhunyt korábbi csapattársáról, Akeem Adamsről emlékezett meg legfrissebb Facebook-bejegyzésében. A holland futballista szerint a Ferencvárosnál már megfeledkeztek Adamsről, ő azonban a szurkolókkal együtt sohasem felejti el barátját.

„Még mindig nagyon hiányzol nekem… – üzent Jenner Adamsnek. – Sohasem felejtem el, hogyan változtattad meg az életemet. Mosollyal az arcomon élem a mindennapjaimat, de ugyanakkor tudom, hogy bármelyik napom lehet az utolsó. Amikor hazamegyek és ránézek a falamon lévő fényképre rólad, te emlékeztetsz rá, hogy milyen csodás az életem.” Jenner Adamsnek. – Sohasem felejtem el, hogyan változtattad meg az életemet. Mosollyal az arcomon élem a mindennapjaimat, de ugyanakkor tudom, hogy bármelyik napom lehet az utolsó. Amikor hazamegyek és ránézek a falamon lévő fényképre rólad, te emlékeztetsz rá, hogy milyen csodás az életem.”

„Azt üzened nekem, hogy a csillagok felé törjek és azon is túl. Elképzelhető, hogy annál a klubnál, ahol az utolsó mérkőzésedet játszottad, már elfelejtettek téged, de a Ricardo Moniz vezette csapat többi tagja és a szurkolók – akiknek van szívük, mint neked és nekem – sosem fognak. Hiányzol!”

Legfrissebb hírek

Döntött az MLSZ, megvan, mikor lesz a Magyar Kupa döntője

Labdarúgó NB I
3 órája

Férfi vízilabda ob I: A védekezés döntött a párharcokban

Vízilabda
8 órája

Ferencváros: két országban is téma a válogatott középpályás távozása

Labdarúgó NB I
9 órája

Robbie Keane a Ferencváros második félidei teljesítményéről: „pocsékul játszottunk”

Labdarúgó NB I
21 órája

Az FTC legyőzte az MTK-t és őrzi hárompontos előnyét a tabella élén

Labdarúgó NB I
Tegnap, 15:14

„Ez volt a legfájdalmasabb meccs az életem során” – Dragana Cvijics az FTC BL-búcsúja után

Kézilabda
Tegnap, 12:23

Molnár Rajmund: Szeretünk a Fradi ellen játszani

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:30

Bödéék több mint 10 év után győznék le újra a tavasszal még szintén veretlen ETO-t

Labdarúgó NB I
2025.04.25. 13:47
Ezek is érdekelhetik