Gyirmót: hazatér Amerikából, Urbányi lesz az új vezetőedző

Vágólapra másolva!
2016.06.16. 12:17
null
Urbányi István hazatér
A Nemzeti Sport információi szerint Urbányi István lesz a labdarúgó NB I-be néhány hete feljutó Gyirmót vezetőedzője. A klub később hivatalos honlapján erősítette meg a hírt, az Egyesült Államokból hazatérő szakember két évre kötelezte el magát. Urbányi már alá is írta a szerződését.

 

A korábban többek között Újpesten és Kecskeméten vezetőedzőként, míg a Maldív-szigeteken szövetségi kapitányként tevékenykedő Urbányi bő két éve dolgozott a Sporting Kansas City utánpótlásában, most azonban a hazatérés mellett döntött.

Az UEFA Pro-licences szakember két évre írt alá Gyirmóton. Az új vezetőedzőt hétfőn, sajtótájékoztató keretein belül mutatják be, és rögtön munkába is áll.

Mint beszámoltunk róla, az élvonalban abszolút újonc gyirmótiak a közelmúltban szerződést bontottak a csapatot az NB I-be vezető Bene Ferenccel. Urbányi mellett Horváth Ferencet, valamint egy szlovákiai magyar szakembert is emlegettek mint lehetséges utódot.

Legfrissebb hírek

Három gól, tíz sárga lap: a Honvéd a Gyirmót ellen folytatta tavaszi menetelését

Labdarúgó NB II
2025.04.14. 22:00

Tamási Zsolt helyett új vezetőedzőt neveztek ki Gyirmóton

Labdarúgó NB II
2025.04.11. 21:08

NB II: vége a Barcika 14 meccses veretlenségének; idegenben nyert a Kisvárda és a Honvéd

Labdarúgó NB II
2025.04.06. 18:55

Szilágyi góljával nyert Gyirmóton a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.04.06. 16:49

Nőtt a Kisvárda előnye, 0–2-ről mentett pontot a Barcika, már nem áll kieső helyen a Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.03.30. 20:59

Nem bírt a Békéscsaba hazai pályán a Gyirmóttal

Labdarúgó NB II
2025.03.30. 17:51

NB II: fordított a Barcika és a Vasas, a Kövesd megverte a Honvédot, Soroksáron győzött a Kisvárda

Labdarúgó NB II
2025.03.16. 19:05

Se a Gyirmót, se a Szentlőrinc nem lehet elégedett a döntetlennel

Labdarúgó NB II
2025.03.16. 14:51
Ezek is érdekelhetik