FTC: Joseph Paintsil vitatja a megállapodását – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2018.01.12. 12:44
null
Paintsil 12 bajnokin hat gólt szerzett a Fradiban (Fotó: Szabó Miklós)
Érdekes hírt közölt a Het Nieuwsblad, a belga portál szerint ugyanis a Racing Genk tárgyalásokat folytat Joseph Paintsillel, a Ferencváros ghánai légiósával, aki vitatja, hogy megállapodása lenne a magyar csapattal a hosszabbításról.

 

 

A 19 éves játékos augusztus végén a Tema Youth FC csapatától érkezett kölcsönbe, és eddig 12 bajnokin hat gólt szerzett az OTP Bank Ligában.

Orosz Pál, az FTC Labdarúgó Zrt. vezérigazgatója január 9-én kedden elárulta, ragaszkodnak a játékoshoz, így életbe lép az opciós hosszabbítás, azaz Paintsil marad a klubnál.

Ezek után meglepetésként hatott, hogy a belga sajtó által a Racing Genkkel hírbe hozott játékossal kapcsolatosan a Het Nieuwsblad azt írta: a klub tárgyal a Tema Youth vezetőivel, és ugyan a magyarok azt állítják, hogy megvásárlási lehetőséggel rendelkeznek, a játékos ezt vitatja.

A Walfoot.be portál szerint a Genk megállapodott a ghánai élvonalból tavaly kiesett klubbal.

A Genk másik kiszemeltje a Waasland-Beveren egyszeres szenegáli válogatott középpályása, Ibrahima Seck.


TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A FERENCVÁROSNÁL
Érkezők:

Kölcsönbe érkezők: –
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek/ profi szerződést kötöttek:
Kiszemeltek: Roman Bezjak (szlovén, SV Darmstadt 98 – Németország)
Távozók: Bognár István (Mezőkövesd)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Csernik Kornél (Soroksár, kölcsönbe), Kundrák Norbert (Soroksár, kölcsönbe), Joseph Paintsil (érdeklődnek iránta: Genk – Belgium), Rui Pedro (portugál), Janek Sternberg (német)
Legfrissebb hírek

A Ferencváros a héten 30 meccsesre nyújthatja az Újpest elleni veretlenségi sorozatát

Labdarúgó NB I
11 órája

Portugáliát sohasem győzték még le a mieink futballban – itt az ideje!

Magyar válogatott
19 órája

Pálfi Donát első NB I-es meccsén magabiztos teljesítménnyel igazolta, nehéz helyzetben is lehet rá számítani

Labdarúgó NB I
20 órája

Krajcsovics Ábel: Jó úton járok, megérdemlem a játékperceket

Labdarúgó NB I
20 órája

Példa nélküli lenne a Ferencváros vagy a Paks idei NB I-es bajnoki címe

Labdarúgó NB I
21 órája

Ki bírja a nyomást? – Bobory Balázs publicisztikája

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 22:26

Reagált a DVSC az óvásra, a klub szerint Vajda Botond szerepeltetése minden szabálynak megfelelt

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 17:54

Az Osasuna után szabadon: megóvta a DVSC ellen elveszített bajnokiját a Kecskemét

Labdarúgó NB I
2025.03.31. 15:50
Ezek is érdekelhetik