Felkészülés: az MTK a Csukaricski ellen is döntetlennel zárt

D. Á.D. Á.
2024.07.05. 17:56
Bognár góljával egyenlített az MTK a Csukaricski ellen (Fotó: mtkbudapest.hu)
Az MTK labdarúgócsapata a szlovéniai edzőtábor utolsó napján 1–1-et játszott a szerb Csukaricskivel felkészülési mérkőzésen.

A Csukaricski a 39. percben szöglet után jutott el helyzetig, de Kovacs kanalazása nem találta el a kaput. Az 59. percben a Csukaricski szerezte meg a vezetést: Vinicius Mello testéről pattant a labda az MTK kapujába egy bal oldali beadást követően (0–1).

A 67. percben jött az egyenlítés: Polievka, Stieber, majd Bognár volt a labda útja, utóbbi 18 méterről szépen lőtt a jobb alsó sarokba (1–1).

A 83. percben Anokye ment el a jobb szélen, szépen készített vissza Horváth Artúrhoz, aki kapásból a hosszú felsőt célozta meg, de picivel fölé ment a labda. Újabb gól már nem született, így döntetlennel zárult a mérkőzés.