Futsal NB I: hat gólt lőtt a Nyíregyháza, otthon nyert a Kecskemét és az Újpest

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
2024.10.21. 23:00
Nyögvenyelős sikert aratott a fehér mezes Kecskemét (Fotó: ScoreGoal Kecskemét/Facebook)
A férfi futsal NB I 10. fordulójában hétfő este a Kecskemét és az Újpest hazai pályán, a Nyíregyháza idegenben nyert.

A Kecskemét Bíró Attila duplájával fordított a Magyar Futsal Akadémia ellen, és nyert 2–1-re, míg az Újpest egy utolsó előtti percben lőtt góllal győzte le a Veszprémet 2–1-re. A játéknap harmadik mérkőzésén a TFSE szerzett vezetést, de a vendégek három gólt lőve fordítottak. Azonban egyenlített a hazai csapat, ám a hajrát a Nyíregyháza bírta jobban, amely végül 6–4-re nyert.

DEAC–Nyírbátor 0–0
Az állás: 1. Haladás 27 pont, 2. Újpest 23, 3. Nyíregyháza 19 (49–31), 4. Kecskemét 19 (39–34), 5. Aramis 19 (31–27), 6. Berettyóújfalu 18, 7. Nyírbátor 16, 8. Veszprém 12, 9. DEAC 8, 10. Magyar Futsal Akadémia 7, 11. Rubeola 3, 12. TFSE 2