Ha jó a beadás, még mindig tud érkezni – Bognár György Böde Dánielről

N-P. T.N-P. T.
Vágólapra másolva!
2025.02.08. 21:42
Bognár György (Fotó: Dömötör Csaba)
A labdarúgó NB I 19. fordulójában a Paksi FC hazai pályán 2–0-ra megverte a Fehérvár FC-t. A találkozó után így értékeltek a vezetőedzők.

A Fehérvár FC trénere, Pető Tamás elárulta: azt kapta a találkozótól, amire számított.

„Borzasztóan nehéz, küzdelmes mérkőzés volt. Amit játszani szerettünk volna, az ült, nulla-nullánál is sok lehetőségünk volt, amikből gólt szerezhettünk volna, illetve volt egy érvénytelenített találatunk is. Aztán egyszer belehibáztunk a szögletnél, amiért megbüntettek minket. De egy-nullánál volt két-három olyan gólszerzési lehetőségünk, amiket a rutintalanság miatt nem tudtunk befejezni góllal. A végén rizikóztunk, büszke vagyok a csapatra, mert az utolsó percekig küzdöttünk. Ezt a mentalitást kell továbbvinni, és nem lehet a bajnokságban probléma.”

PETŐ TAMÁS SAJTÓTÁJÉKOZTATÓJA

A Paksi FC vezetőedzője, Bognár György szerint csapata jobban játszott, mint múlt hétvégén a Győr ellen.

„Kicsit gördülékenyebb volt, valamelyest előre léptünk, de még mindig nem úgy játszunk, amire képesek vagyunk. Viszont megérdemelten nyertünk.”

Kollégánk arról kérdezte a hajrában a mérkőzést eldöntő Böde Dániellel kapcsolatban, hogy jó-e az öreg a háznál.

„Perszer, ha nem így lenne, nem játszana, nem raknám be. Ha jó a beadás, még mindig tud érkezni, fél óra alatt két-három lehetőséget mindig kidolgoz, úgyhogy a gólszerzés lehetősége változatlanul megvan benne.”

BOGNÁR GYÖRGY SAJTÓTÁJÉKOZTATÓJA

LABDARÚGÓ NB I 
19. FORDULÓ
Paksi FC–Fehérvár FC 2–0 (0–0) 
Paks, 2245 néző. Vezette: Rúsz
Gólszerző: Lenzsér (55.), Böde (90+2.)

 

Legfrissebb hírek

Bognár György: Három góllal kellett volna vezetnünk

Labdarúgó NB I
1 órája

Nyert a Paks az MTK otthonában, a dobogó szinte már zsebben a zöld-fehérek számára

Labdarúgó NB I
13 órája

NB I: 32 éve nem látott nyeretlenségi széria küszöbén a Lokit fogadó Újpest

Labdarúgó NB I
20 órája

Kovács Patrik: Készen állok Osváth Attila semlegesítésére!

Labdarúgó NB I
22 órája

Megoperálták a Fehérvár északmacedón labdarúgóját

Labdarúgó NB I
23 órája

Szavazás: Ön szerint melyik csapatok esnek ki az NB I-ből?

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 18:41

Magyar Kupa: szerdai napon rendezik a Ferencváros–MTK elődöntőt

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 14:24

Bárány Donát: Még csak a fejünket dugtuk ki a vízből

Labdarúgó NB I
2025.04.08. 09:29
Ezek is érdekelhetik