NB II, Nyugati csoport: hétgólos meccset nyert meg az ETO II

2008.11.03. 01:30
Kétszer is volt kétgólos hátrányban a Győri ETO FC II Nagyberkiben, a Kaposvölgye otthonában a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 13. fordulójában rendezett mérkőzésen, mégis nyerni tudott 4–3-ra.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT

13. FORDULÓ
KAPOSVÖLGYE VSC–GYŐRI ETO FC II 3–4 (2–0)
Nagyberki, 150 néző. Vezette: Király K. (Kovács Z., Szabó P.)
KAPOSVÖLGYE: Strublics – Jagodits, Vaskó, Udvari T., Fellai (Juhász Gy., 64) – Huzmi, Andruskó, Fodor T., (Nicsics, 70.), Kalmár (Hock, 82.) – Kardos, Godslove. Vezetőedző: Horváth Lajos
GYŐR II: Molnár P. – Dorogi, Szemerey, Kovács II Z., Vető – Kiss M. (Kiss Sz., 41.), Eugene, Berde (Planéta –, 83.), Copa (Sánta, 78.) – Pákolicz, Csermelyi. Vezetőedző: Klement István
Gólszerző: Andruskó (1–0) a 30., Andruskó (2–0) a 36., Kiss Sz. (2–1) a 47., Huzmi (3–1) az 58., Dorogi (3–2) a 62., Dorogi (3–3) a 67., Pákolicz (3–4) a 83. percben
Horváth Lajos: – Két ellentétes félidőt játszottunk, sajnos a másodikban a védelmünk mindent elkövetett, hogy ne szerezzünk pontot.
Klement István: – Örülök a győzelemnek, különösen a fiatalok második félidőben mutatott teljesítménye miatt.