NB II, Nyugat: a Videoton-PFA sem tudta lefékezni a Tatabányát

2011.09.09. 19:31
A Tatabánya 3–1-re győzött a Videoton-Puskás Akadámia vendégeként a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában, a 4. forduló egyetlen pénteki mérkőzésén.

A Tatabánya mind a négy eddigi mérkőzését megnyerte a szezonban, és vezeti a tabellát.

LABDARÚGÓ NB II
NYUGATI CSOPORT
4. FORDULÓ, PÉNTEKI MÉRKŐZÉS
VIDEOTON-PFLA–FC TATABÁNYA 1–3 (1–1)
Felcsút, 600 néző. V: Berke (Márton Zs., Kovács P.)
VIDEOTON-PFLA: Pajovics – Vaszicsku G., Macsicza, Papucsek, Jankovics – Baracskai (Farkas Viktor, 75.), Király P., Soós, Babos – Elek B. (Balog G., 63.) , Máté J. Edző: Hartyáni Gábor
TATABÁNYA: Dombai A. – Almási, Böjte, Farkas Viktor, Kiss R. (Kiprich D., 68.) – Móri, Deme, Milanovic, Lajtos (Nyilas E., 66.) – Farkas J. (Béres F., 43.), Sitku. Vezetőedző: Kiprich József
Gólszerző: Móri (0–1) a 3., Király P. (1–1) a 42., Sitku (11-esből, 1–2) az 54., Sitku (11-esből, 1–3) a 80. percben
Hartyáni Gábor: – Le a kalappal a csapat előtt, mert a bajnokesélyes csapat ellen legalább a döntetlent megérdemeltük volna, de sajnos nemcsak a Tatabánya ellen kellett küzdenünk.
Kiprich József: – Két ellentétes félidőt játszottunk, az elsőben a Videoton volt a jobb, a másodikban pedig mi, és megérdemeltük a győzelmet.