NB II, Nyugat: négyet vágott, és már hét meccse veretlen a Gyirmót

2011.11.19. 17:53
A Gyirmót kétszeri visszakapaszkodás után 4–2-re legyőzte a BKV Előre legénységét a labdarúgó NB II 14. fordulójának szombati játéknapján, és visszaszerezte második helyét a Nyugati csoportban.
NB II, NYUGATI CSOPORT
14. FORDULÓ, SZOMBAT KORA ESTI MÉRKŐZÉS
GYIRMÓT FC–BKV ELŐRE 4–2 (1–1)
Győr–Gyirmót, 300 néző. Vezette: Szabó Zs. (Király K., Kóbor P.)
GYIRMÓT: Tarczy – Bognár Zs., Kozmér, Makrai, Szabó Cs. – Czanik (Tóth N., 55.), Molnár B., Cseri T. (Polyák, 63.), Nagy L. – Weitner (Tóth B., 80.), Laki B. Vezetőedző: Soós Imre
BKV: Vezér – Katona D., Máj, Halápi, Sebők I. – Rápó (Pataki, a szünetben), Dányi, Császár, Mayer – Szabó V., Boros. Vezetőedző: Szapor Gábor
Gólszerző: Szabó V. (0–1) a 8., Laki B. (1–1) a 38., Szabó V. (1–2) az 53., Tóth N. (2–2) a 66., Laki B. (3–2) a 78., Tóth N. (4–2) a 83. percben
Kiállítva: Dányi (második sárga lap után) az 58. percben
Soós Imre: – Magunknak nehézzé tett mérkőzésen rengeteg helyzetet kidolgoztunk, szereztünk négy gólt, és mellette viccbe illőket kaptunk.
Szapor Gábor: – Az eredmény nem tükrözi a játék képét, nagyszerű csapatjátékot mutattunk, a kiállítás után dőlt el a mérkőzés.