NB III: egy osztállyal feljebb a Vác és a Kiskunfélegyháza

2014.06.21. 19:24
A Vác másodszor is legyőzte a Hévízt a labdarúgó NB III-ba jutásért vívott osztályozón, így feljutott a harmadik vonalba, akárcsak a Kiskunfélegyháza, amely szombaton szintén idegenbeli győzelemmel kerekedett a Szabadkígyós fölé.

Rusvay Gergely a saját kipattanó labdájából már a 2. percben megszerezte a vezetést a Vácnak, Csank János csapatának feljutása ezek után egy pillanatig sem forgott veszélyben.

A Kiskunfélegyháza a hazai döntetlen után a szünetre kétgólos előnyt szerzett a Szabadkígyós otthonában, és a második félidőben nem engedte kiénekelni szájából a sajtot.

OSZTÁLYOZÓ AZ NB III-BA JUTÁSÉRT
VISSZAVÁGÓK

Hévíz SK–Vác FC 0–1 (0–1)
Gólszerző:
Rusvay (2.)
Feljutott: a Vác, kettős győzelemmel (4–0)

Szabadkígyósi SZSC–Kiskunfélegyházi HTK 2–3 (0–2)
Gólszerző:
Cseke T. (66., 90. – az elsőt 11-esből), ill. Némedi (34.), Lapsánszki (43.), Balog (75. – 11-esből)
Feljutott: a Kiskunfélegyháza, 5–4-es összesítéssel

A Gyöngyösi AK–Bátaszék SE (az első mérkőzésen 0–0) párharc visszavágóját vasárnap játsszák.