Gól nélküli döntetlen Kozármislenyben

PEHR NÁNDORPEHR NÁNDOR
2024.08.04. 20:51
Schuszter Ronald és a Kozármisleny az első két fordulóban egy-egy pontot szerzett (Fotó: Laufer László)
Az első félidő elején a Szeged, a végén a hazai csapat uralta a mérkőzést. A második játékrészben a Szeged akarata érvényesült, de Lékai állta a sarat, a Szegedet a kapufa segítette, így végül nem született találat a mérkőzésen (0–0).

LABDARÚGÓ NB II
2. FORDULÓ
HR-RENT KOZÁRMISLENY–SZEGED-CSANÁD GA 0–0
Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion, 600 néző. Vezette: Jakab Árpád (Kulman Tamás, Király Zsolt)
KOZÁRMISLENY: Lékai – Schuszter (Beke P., 85.), Vajda R., Horváth D., Turi – Nagy E., Kozics (Lépő, a szünetben) – Pesti (Debreceni, 64.), Kirchner, Kiss B. (Daru, 64.) – Horváth P. (Barkóczi, 75.). Vezetőedző: Pinezits Máté
SZEGED: Onódi – Gera N., Pejovics, Horváth M., Tóth B. – Varga B. (Kurdics, 82.), Márkvárt, Haris – Papp Á., Borvető, Takács-Földes (Mohos, 61.). Vezetőedző: Michael Boris
Pinezits Máté: – A mérkőzés egyharmadában azt játszottuk, amit szeretnénk, sokszor odakerültünk az ellenfél kapuja elé, de egy mérkőzés nem egyharmadból áll. Mindenki a szívét-lelkét kitette a pályára, egy feljutást megcélzó alakulat ellen értékes pontot szereztünk.
Michael Boris: – Az első félidőben domináltunk, de volt tizenöt perc, amikor szenvedtünk, lehetett volna egy nulla a hazai csapatnak. A szünet után rendeztük a sorokat, a második félidő a miénk volt, de csak egy ponttal távozunk, amivel nem vagyunk elégedettek.

A mérkőzés elején a Szeged akarata érvényesült, és inkább a Tisza-partiak birtokolták a labdát, de igazán nagy helyzetig nem jutottak el. Az első játékrész végén magára talált a Kozármisleny, és már támadásokat is vezetett: a félidő végén tűzijátékot rendeztek a hazaiak, Kirchner kétszer, míg Pesti egyszer lőtt, de vagy a kapus, vagy a védők hárítottak. A második félidőben ismét a Szeged uralta a mérkőzést és alakított ki helyzeteket, de Lékai végig állta a sarat, és nem engedte bevenni a kapuját. Aztán a meccs végén Barkóczki lőtt egy hatalmas felső kapufát, majd Beke került helyzetbe, de gól nem született a találkozón, így döntetlen lett a vége. 0–0

A FORDULÓ TÖBBI MÉRKŐZÉSÉRŐL IDE KATTINTVA LEHET OLVASNI.